Váš e-mailový účet služeb Office 365 není nastavena automaticky na Google Android zařízení nebo na zařízení Apple iOS systémem prostřednictvím služby Autodiscover

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2679626 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

PROBLÉM

Při připojení ke službě Microsoft Exchange Online v aplikaci Microsoft Office 365 přes Microsoft Exchange ActiveSync, váš e-mailový účet služeb Office 365 není nastavena automaticky na Google Android zařízení nebo na zařízení Apple iOS systémem (například iPhone nebo zařízení iPad) prostřednictvím služby Autodiscover. Navíc nelze přístup poštovní schránky Exchange Online z vašeho mobilního zařízení.

Když nastane tento problém, může také zobrazit chybová zpráva podobná následující:

Nelze se připojit k serveru
Poznámka: Tato chybová zpráva se může lišit v závislosti na zařízení, které používáte.

PŘÍČINA

K tomuto problému dochází, pokud mobilní zařízení pro přesměrování plně nepodporuje některé požadavky protokolu Exchange ActiveSync.

STAV

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

ŘEŠENÍ

Pomoc při nastavení e-mailu pro mobilní zařízení a aktuální verze O365 přejděte na následující web společnosti Microsoft:

http://Office.microsoft.com/Client/15/Help/Home?Shownav=true&LCID=1033&NS=OLWAO365E&ver=15&v=15.0.775.5&Mode=Desktop&helpid=MS.Exch.owao.EmailOnMobilePhone

Další informace

Další informace o tomto problému a o jak mobilní zařízení připojit k serveru Exchange Online v Office 365 přejděte na následující web společnosti Microsoft:
http://blogs.technet.com/b/Exchange/archive/2012/02/07/cross-site-Redirection-Exchange-ActiveSync-clients-in-Office-365.aspx
Zařízení, která jsou součástí aplikace Exchange ActiveSync Logo podporují přesměrování a tento problém není nastat. Další informace o programu loga Exchange ActiveSync naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:

http://blogs.technet.com/b/Exchange/archive/2011/04/13/announcing-the-Exchange-ActiveSync-logo-program.aspx

Produkty třetích stran popisované v tomto článku jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku, implicitně předpokládanou ani jinou, týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Informace a řešení v tomto dokumentu představují aktuální pohled společnosti Microsoft Corporation na těchto problémů k datu publikování. Toto řešení je k dispozici prostřednictvím společnosti Microsoft nebo jiného poskytovatele. Společnost Microsoft nedoporučuje konkrétně jiného poskytovatele ani řešení jiného dodavatele, který může popisovat Tento článek. Mohou také existovat jiných dodavatelů nebo řešení jiných výrobců, které tento článek nepopisuje. Protože společnost Microsoft musí reagovat na měnící se podmínky na trhu, tyto informace vykládat jako závazek společnosti Microsoft. Microsoft nelze zaručit ani schválit přesnost jakýchkoli informací nebo jakéhokoli řešení prezentovaného společností Microsoft nebo jakýmkoli jiným poskytovatelem uvedených třetích stran.

Společnost Microsoft neposkytuje žádné záruky a vylučuje vyjádření, záruky a podmínky, zda výslovné, předpokládané nebo zákonem stanovené. Tyto zahrnují, ale nejsou omezeny na vyjádření, záruk a podmínek hlavy, NEPORUŠENÍ, dobrém stavu, vztahujících se k obchodovatelnosti a vhodnosti pro určitý účel, s ohledem na všechny služby, řešení, produktu, nebo jiné materiály či informace. V žádném případě bude společnost Microsoft odpovídat za jakékoli řešení jiného dodavatele, s odkazem na tento článek.

Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2679626 - Poslední aktualizace: 4. července 2014 - Revize: 39.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Online
Klíčová slova: 
o365 o365a o365e o365p kbgraphxlink o365m o365022013 kb3rdparty kbgraphic kbmt KB2679626 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2679626

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com