обліковий запис А комп'ютера електронна пошта служби Office 365 не автоматично настроєно на Google Android пристрої або на ваш Apple iOS-пристрою за допомогою служби автовизначення

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2679626 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Під Вільний час підключення до Microsoft Exchange Online, у Microsoft Office Outlook 365, за Microsoft протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync, ваш обліковий запис А комп'ютера електронна пошта служби Office 365 не автоматично встановлено на Google Android пристрої або на ваш Apple iOS-пристрою (наприклад, iPhone або iPad) за допомогою служби автовизначення. Також, ви не може отримати доступ до поштової скриньки Exchange Online з мобільного пристрою.

Якщо виникає ця проблема може також з'явитися протокол IMAP про помилку, подібне до такого:

Не вдалося підключитися до сервера
Примітка. Це протокол IMAP про помилку може варіюватися залежно від пристрою, який ви використовуєте.

Причини

Ця проблема виникає, якщо мобільний пристрій не повністю підтримує певні вимоги протокол протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync для перенаправлення.

СТАТУС

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі «Застосовується до».

ОБХІДНИЙ ШЛЯХ

Допомоги щодо настроювання електронна пошта на мобільному пристрої та поточної версії O365 перейдіть на веб-сайті Microsoft:

http://Office.Microsoft.com/Client/15/Help/Home?Shownav=True&LCID=1033&NS=OLWAO365E&ver=15&v=15.0.775.5&Mode=Desktop&helpid=MS.Exch.owao.EmailOnMobilePhone

Додаткові відомості

Щоб отримати додаткові відомості про цю проблему і про те, як мобільні пристрої підключаються до Exchange Online, у службі Office 365 перейдіть на веб-сайті Microsoft:
http://Blogs.TechNet.com/b/Exchange/Archive/2012/02/07/Cross-Site-redirection-Exchange-ActiveSync-Clients-in-Office-365.aspx
Пристрої, які є частиною протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync логотип програми підтримують переспрямування й не виникнення цієї проблеми. Щоб отримати додаткові відомості про програму логотип протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync перейдіть на веб-сайті Microsoft:

http://Blogs.TechNet.com/b/Exchange/Archive/2011/04/13/announcing-The-Exchange-ActiveSync-Logo-Program.aspx

Продукти сторонніх виробників, описані в цій статті, виробляються компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Інформація і рішення в цьому документі позначає поточне подання елементів корпорації Майкрософт на ці проблеми за станом на дату публікації. Це рішення є доступним через Microsoft або через стороннього постачальника. Microsoft не спеціально рекомендує будь-якого стороннього постачальника або сторонні рішення, яке може описати цю статтю. Також можливо інших розробників чи рішення сторонніх виробників, які цієї статті не допомагають. Оскільки Microsoft повинна реагувати на зміни ринкових умов, ця інформація не слід тлумачити бути прихильність корпорацією Майкрософт. Microsoft не гарантує і не підтверджує точності будь-якої інформації або будь-якого рішення, що надається корпорацією Майкрософт, або за будь-яких зазначених стороннього постачальника.

Microsoft не гарантує і виключає запевнень, гарантій та умов, мається на увазі, або статутною. Вони включають, але не обмежені заяв, гарантій або умов заголовок, непорушення прав, задовільному стані, комерційної цінності і придатності для конкретних цілей, з урахуванням будь-яких послуг, рішення, продукт, або будь-яких інших матеріалів або інформації. Ні в якому разі Microsoft буде нести відповідальність за будь-які сторонні рішення, яке згадує про цю статтю.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2679626 - Востаннє переглянуто: 5 липня 2014 р. - Редакція: 12.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365a o365e o365p kbgraphxlink o365m o365022013 kb3rdparty kbgraphic kbmt KB2679626 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2679626

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com