обліковий запис А комп'ютера електронна пошта служби Office 365 не автоматично настроєно на Google Android пристрої або на ваш Apple iOS-пристрою за допомогою служби автовизначення

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2679626 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Не впевнені який реліз Не на роботі 365, ви використовуєте? Перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПРОБЛЕМА

Під Вільний час підключення до Microsoft Exchange Online, у Microsoft Office Outlook 365, за Microsoft протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync, ваш обліковий запис А комп'ютера електронна пошта Microsoft Office Outlook 365 не автоматично встановлено на Google Android пристрої або на ваш Apple iOS-пристрою (наприклад, iPhone або iPad) за допомогою служби автовизначення. Крім того, ви немає доступу до поштової скриньки Exchange Online з мобільного пристрою.

Якщо виникає ця проблема може також з'явитися протокол IMAP про помилку, подібне до такого:

Не вдалося підключитися до сервера
Примітка. Це протокол IMAP про помилку може варіюватися залежно від пристрою, який ви використовуєте.

Причини

Ця проблема виникає, якщо мобільний пристрій не повністю підтримує певні вимоги протокол протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync для перенаправлення.

СТАТУС

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі «Застосовується до».

ОБХІДНИЙ ШЛЯХ

Для попереднього оновлення Microsoft Office 365

Щоб вирішити цю проблему, виконайте такі інтерактивні елементи. Після того, як виконати кожен крок, тест, щоб побачити, чи усунуто. Якщо проблему усунуто, ви не повинні перейдіть до наступного кроку. Якщо це проблема не усунута, перейдіть до наступного кроку.

Важливо. У кожному з цих кроків переконайтеся, що ви введіть свою адресу електронна пошта служби Office 365 для імені користувача. Не вводьте тільки вашого псевдоніма. Наприклад, якщо адреса електронна пошта є johnsmith@contoso.com, введіть johnsmith@contoso.com.

Крок 1: Вручну встановити сервер, встановивши на мобільному пристрої m.Outlook.com як

На мобільному пристрої доступ до параметрів сервера Microsoft Exchange Server а потім встановити сервер, встановивши m.Outlook.com як.

Наступний скріншот показує приклад настройки сервера на мобільному пристрої.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
знімок екрана настройок сервера показує приклад настройки сервера на мобільному пристрої


Підключення до облікового запису а потім перевірити, щоб переконатися, що проблему усунуто. Якщо проблему не усунуто, перейдіть до кроку 2.

Крок 2: Вручну встановити сервер параметра на мобільному пристрої поштове відділення протоколу (POP) сервера

Встановити сервер параметра на мобільному пристрої POP сервер, який використовує веб-застосунок Outlook веб-застосунок. Щоб визначити POP сервера, виконайте такі дії:
 1. На комп'ютері ввійдіть до порталу Office 365 і виберіть пункт Outlook , щоб відкрити веб-застосунок Outlook веб-застосунок.
 2. У верхньому правому куті сторінки натисніть кнопку Параметриі виберіть команду Переглянути все параметри.
 3. На вкладці Мій обліковий запис А комп'ютера » натисніть кнопку настройки для доступу POP, IMAP і SMTP.
 4. У групі корегувати протоколу POP на веб-сторінці Примітка ім'я сервера, який подається в списку ім'я сервера. Наступний скріншот показує приклад.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Знімок екрана корегувати протоколу POP у групі настройки протоколу


  Використовувати ім'я сервера, яка відображається поруч із сервера ім'якорегувати протоколу POP як сервер Exchange, встановивши на мобільному пристрої.

  Примітка. Хоча параметр у списку ім'я сервера POP, налаштування також є кінцевої точки для протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync.
Перевірити, щоб переконатися, що проблему усунуто. Якщо проблему не усунуто, перейдіть до кроку 3.

Крок 3: Вручну встановити налаштування на мобільному пристрої використовувати ім’я хоста сервера

Встановити сервер, встановивши на мобільному пристрої для сценарій виконання імені хосту, який використовує веб-застосунок Outlook веб-застосунок. Щоб визначити ім’я хоста, виконайте такі дії:
 1. На комп'ютері ввійдіть до порталу Office 365 і виберіть пункт Outlook , щоб відкрити веб-застосунок Outlook веб-застосунок.
 2. У верхньому правому куті сторінки, натисніть кнопку Довідка, призначену (знак питання) і натисніть кнопку про.
 3. На сторінці про Примітка запис А, який подається в списку ім’я хоста. Наступний скріншот показує приклад.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Знімок екрана, наприклад ім’я хоста


  Використовувати ім'я сервера, яка відображається поруч із ім’я хоста сервера налаштування на мобільному пристрої.
Перевірити, щоб переконатися, що проблему усунуто. Якщо проблему не усунуто, перейдіть до кроку 4.

Крок 4: Спробуйте різні поштову програму на мобільному пристрої

Спробуйте використовувати інший поштову програму на мобільному пристрої. Деякі програми протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync може обробляти переспрямування, навіть якщо пристрій не підтримує команди переспрямування.

Для Microsoft Office 365

Допомоги щодо настроювання електронна пошта на мобільному пристрої та поточної версії O365 перейдіть на веб-сайті Microsoft:

http://Office.Microsoft.com/Client/15/Help/Home?Shownav=True&LCID=1033&NS=OLWAO365E&ver=15&v=15.0.775.5&Mode=Desktop&helpid=MS.Exch.owao.EmailOnMobilePhone

Додаткові відомості

Щоб отримати додаткові відомості про цю проблему і про те, як мобільні пристрої підключаються до Exchange Online, у службі Office 365 перейдіть на веб-сайті Microsoft:
http://Blogs.TechNet.com/b/Exchange/Archive/2012/02/07/Cross-Site-redirection-Exchange-ActiveSync-Clients-in-Office-365.aspx
Пристрої, які є частиною протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync логотип програми підтримують переспрямування й не виникнення цієї проблеми. Щоб отримати додаткові відомості про програму логотип протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync перейдіть на веб-сайті Microsoft:

http://Blogs.TechNet.com/b/Exchange/Archive/2011/04/13/announcing-The-Exchange-ActiveSync-Logo-Program.aspx

Продукти сторонніх виробників, описані в цій статті, виробляються компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Інформація і рішення в цьому документі позначає поточне подання елементів корпорації Майкрософт на ці проблеми за станом на дату публікації. Це рішення є доступним через Microsoft або через стороннього постачальника. Microsoft не спеціально рекомендує будь-якого стороннього постачальника або рішенням стороннього розробника, що ця стаття може описати. Також можливо інших розробників чи рішення сторонніх виробників, які цієї статті не допомагають. Оскільки Microsoft повинна реагувати на зміни ринкових умов, ця інформація не слід тлумачити бути прихильність корпорацією Майкрософт. Microsoft не гарантує і не підтверджує точності будь-якої інформації або будь-якого рішення, що надається корпорацією Майкрософт, або за будь-яких зазначених стороннього постачальника.

Microsoft не гарантує і виключає запевнень, гарантій та умов, мається на увазі, або статутною. Вони включають, але не обмежені заяв, гарантій або умов заголовок, непорушення задовільному стані, комерційної цінності та придатності для конкретних цілей, з урахуванням будь-яких послуг, рішення, продукт, або будь-яких інших матеріалів або інформації. Ні в якому разі Microsoft буде нести відповідальність за будь-які сторонні рішення, яке згадує про цю статтю.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2679626 - Востаннє переглянуто: 23 листопада 2013 р. - Редакція: 11.0
Застосовується до:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365a o365e o365p kbgraphxlink o365m o365062011 pre-upgrade o365022013 after upgrade kb3rdparty kbgraphic kbmt KB2679626 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2679626

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com