XL2000: Data OLAP v kontingenční je nesprávný

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 268079 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V aplikaci Excel 2000 při vytváření kontingenčního používá jako zdroj dat datové krychle Online Analytical Processing (OLAP) data pro jednu nebo více úrovní je nesprávné.

Příčina

Excel přidělí vnitřní paměť 253 znaků "jedinečný název členu," interní entity které Excel obdrží od Microsoft SQL Server. Specifikace OLE Database Connectivity pro On-Line Analytical Processing (OLE DB pro OLAP) uvádí názvy členů jedinečný může být stejně dlouhý, jako 2 048 znaků; však Excel zkrátí název jedinečný člen po 253 znaků.

Název jedinečný člen je podobný klíč. Je rozhodující entita, která pomocí komunikovat se serverem SQL. Zkrácení název jedinečný člen obvykle výsledkem chyba. V některých případech může odpovídat zkrácený název již existuje jiný název a potom zobrazí nesprávná data.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, omezit názvy členů jedinečný 253 znaků nebo méně.
Opravy hotfix změní chování aplikace Excel v situaci popsané v části "Příčina". Namísto zobrazení nesprávných dat zobrazí # N/A označení dat pro buňku je neplatný. Opravy hotfix neopraví podkladové problém Excel zobrazení nesprávná data.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Service Pack 3 (SP-3) pro Office 2000.

Další informace

Informace o objektu propojování a vkládání pro databáze (OLEDB) naleznete na následujícím webu:

Vlastnosti

ID článku: 268079 - Poslední aktualizace: 6. února 2014 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Excel 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbfix kboffice2000sp3fix kbbug KB268079 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:268079

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com