Uluslararası kredi kartı işlemleri üzerinde Windows Phone ile ilişkili potansiyel ücretleri

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2681417 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, Windows Phone 7 Market veya Windows Phone 8 Mağazası kredi kartı kullanarak öğeleri satın sonra neden ilave ücretler, ödeme ekstresinde görünen açıklanır.

Windows Phone Market veya Windows Phone mağaza satın alma işleminizi tamamladıktan sonra banka veya kredi kartınızı aldığınız finansal kurum bağlı olarak ilave ücretler faturanızda görünür.

Bunlar banka veya kredi kartınızı değil Microsoft, aldığınız finansal kurum tarafından ödemeniz gerekebilir ve banka tarafından değişebilir masraflarını olur.

Müşteriler kaçının mobil Ödemeler (faturalama doğrudan mobil operatörünüz) kullanarak kredi kartı Satınalmalar üzerindeki ek banka ücretleri ödeyerek app Satınalmalar için yerde onlar, kablosuz taşıyıcı tarafından sunulan.

Daha fazla bilgi

Uluslararası kredi kartı hareketlerde bankanız ücret talep edebilir ücretleri iki tür şunlardır:

Uluslararası işlem ücreti (ITF)

Bankanız uluslararası işlem ücreti, olarak da bilinen bir "çapraz kenarlık" veya "yabancı işlem masrafı" ekleyebilirsiniz Windows Phone Market veya mağaza kredi kartı ödemeleri ülkenizdeki yerel olarak işlemek için kurulu değil, ancak başka bir ülkede satın aldığınız işleyebilir bu ücretler oluşur.

Not AB Üye ülkeleri arasında gerçekleştirilen işlemler arası bölgesel, değil ötesi hareketler olarak kabul edilir.

10 Bölümünü bölgeye göre Windows Phone Market ve mağaza hareketleri işleneceği hakkında daha fazla bilgi için bkz.Windows Phone koşulları.

Para birimi döviz ücret (FX)

Bir para birimi döviz ücret "çapraz döviz ücret" veya "döviz ücret." olarak da bilinen, banka ekleyebilirsiniz Bu kredi kartı işlem fon Windows Phone Market veya mağaza ve para, banka gösterilen fiyatlandırma para birimi arasında dönüştürme gerektirir veya finans kuruluşunuzla bills ve kredi kartı ağ hareketi kapatmak için kullandığı para birimi oluşur.

Örneğin, Market veya mağaza fiyatları Euro listelenmiş olabilir, ancak ABD Doları deyiminde fatura, kredi kartı görünür.

Yardım

  Community Forum
  Get help from the knowledgeable Windows Phone Community.

  Contact Us
  View other helpful articles and contact information.

Özellikler

Makale numarası: 2681417 - Last Review: 1 Aralık 2013 Pazar - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Phone 7 Consumer
  • Windows Phone 8 for Consumers
Anahtar Kelimeler: 
kbwp7 kbwp8 kbmt KB2681417 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2681417

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com