Princip metody mezinárodní platební a fakturační činnosti pro Windows Phone 7

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2681472 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje způsoby plateb podporovaný Windows Phone Store a Windows Phone Marketplace.

Další informace

Jak zaplatit

Můžete použít následující formy platby z úložiště Windows Phone a Tržiště:

Mezinárodní karty

 • Karta Visa
 • MasterCard
 • America Express (není podporována ve všech zemích)
Mezinárodní karty jsou kreditní karty, které vydává banka nebo finanční instituce, které lze použít v zemích mimo zemi bydliště držitele nebo zemi, kde byla vydána karta. I v případě, že vaše karta obsahuje logo Visa nebo MasterCard, je možné, že banka nebo finanční instituce vydávající provádět mezinárodní nákupní nebyl schválen.

Visa a MasterCard mohou být použity na všech trzích se Windows Phone Marketplace k dispozici kromě Jižní Korea. American Express mohou být použity v omezeném množství trhů Windows Phone Marketplace.

Předplacených karet, debetní karty a dárkové karty (dokonce i ty s logem Visa nebo MasterCard), nemohou být jako mezinárodní karty a nejsou právě přijímány Tržiště.

Poznámka: Pokud je vaše karta odmítnuta, poskytne vystavující banky nebo finanční instituce, pokud vaše karta lze použít pro mezinárodní transakce. Některé banky mohou mít také omezení, které brání použití karty pro internetové nákupy.

Mobilní platby

Tržiště podporuje mobilní platby, pokud tento způsob platby je nabízena zákazníkům prostřednictvím mobilního operátora.

Mobilní platby jsou formou přímé mobilní operátor fakturace. Nákupy Tržiště na telefonu jsou účtovány přímo na vašem vyúčtování pro mobilní telefon.

Typy transakcí

Zobrazí se následující typy transakcí na platebním příkazu pro aplikace, které jste zakoupili:

 • Nákup jednotlivých aplikací
 • Nákupy skupinové aplikace fakturována jako na jediné nabití

Daně s přidané hodnoty

Hodnoty přidané daně, včetně místní a regionální prodejní daně, může být přidán do aplikace cenu podle právních předpisů země nebo oblasti. Obvykle příslušné daně jsou již zahrnuty v ceně, s důležitých výjimek Spojených států a Kanady.

Fakturační historie aktivity a transakce

Můžete zobrazit historii online aktivity vyúčtování poplatků z úložiště nebo Tržiště vaší karty nebo pomocí mobilních plateb během období vybraný příkaz zkontrolovat. Chcete-li zobrazit fakturační historie aktivity a transakce:
 1. Přejít na windowsphone.com. Pokud ještě nejste přihlášeni, klepněte na tlačítko přihlásit a zadejte své heslo.
 2. Umístěte ukazatel myši na šipku vedle názvu (v pravém horním) a potom klepněte na účet.
 3. V části Informace o účtuklepněte na položku Zobrazit informace o fakturaci.
 4. Přihlásit se k Microsoft Billing a účet správy webu, kde se zobrazí přehled váš fakturační účet:

  • Chcete-li zobrazit fakturační činnosti kreditní kartou

   Ve skupinovém rámečku Typ platbyvyberte kartu, kterou použít pro svůj účet úložiště Windows Phone nebo Windows Phone Marketplace. Vyberte rozsah dat pro zobrazení nákupy provedené během této doby Období výkazu .

   Poznámka: Další poplatky se může zobrazit na kartě příkazy, které se neprojeví v fakturační činnosti na webu Microsoft Billing a správu účtů pro účtování. Patří transakce a poplatky na mezinárodní nákupy, které mohou být přidávány do banky vyměňují.

   Informace o případné poplatky spojené s mezinárodní transakce naleznete v následujícím článku znalostní báze Knowledge Base:

   2681417 Případné poplatky spojené s transakcí mezinárodních platebních karet
  • Chcete-li zobrazit fakturační činnosti pomocí mobilní platby

   V poli Typ platbyvyberte způsob mobilní platby. Vyberte rozsah dat pro zobrazení nákupy provedené během této doby Období výkazu .

Přidat metodu platby nebo přepínat mezi způsoby platby

Ve výchozím nastavení aplikace pro váš telefon při budou mobilní platby jsou nabízeny. Místo toho zaplatit pomocí platební karty:

 1. Na telefonu nebo na windowsphone.com, klepněte na tlačítko Přidat nebo přepínač způsoby platby na obrazovce s potvrzením nákupu.
 2. Přidat nový způsob platby nebo změnit způsob platby.

Pomoc

Community Forum
Get help from the knowledgeable Windows Phone Community.

Contact Us
View other helpful articles and contact information.

Vlastnosti

ID článku: 2681472 - Poslední aktualizace: 2. května 2013 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Phone 7 Consumer
 • Windows Phone Consumer
Klíčová slova: 
kbwp7 kbwp8 kbmt KB2681472 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2681472

Dejte nám zpětnou vazbu