Měřítko a škálování nahoru s Intel Physical adresováním Extensions (PAE)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 268230 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Microsoft Windows 2000 Advanced Server a Microsoft Windows 2000 Datacenter Server mají schopnost překročit limit 4 GB s použití z Intel Physical Addressing Extensions (PAE). S těmito příponami limit paměti systému Windows 2000 Advanced Server zvyšuje 8 GB a omezení paměti systému Windows 2000 Datacenter Server zvyšuje 32 GB.

Další informace

Při použití Intel PAE stále platí určitá omezení paměti jádra. Tato omezení může znamenat, že rozšiřování (Přidání více paměti) nemusí být příslušné jako měřítko out (Přidání více uzlů do clusteru). Ovlivněné tři hlavní oblasti paměti jádra: položky stránkovací tabulky systému, nestránkovaného fondu a stránkovaného fondu. V systému s 4 GB paměti RAM (Random Access) nebo méně Pokud jeden z těchto prostředků je omezen a optimalizace není účinné, je vhodnější měřítko.

Obecně jsou nejlepší kandidáty pro rozšiřování aplikací hlavně v uživatelském režimu (Microsoft SQL Server 2000 fungovat. Výhody těchto aplikací z velké paměti ve dvou případech:
  • Pokud mohou zahrnovat více diskrétní procesů. SQL Server 2000 může být například nakonfigurována pro více instancí služby.
  • Pokud jsou konkrétně urceny využívat z rozšíření AWE (Address Windowing) API.
Některé systémové služby a nastavení může ovlivnit velikost paměti, například:
  • Terminálové služby pokusy o maximalizovat systému stránky položky tabulky na úkor paměti stránkovaného fondu.
  • Pokud restartování s přepínačem/3 GB také známé jako "4 GB optimalizace," částka nestránkovaného fondu sníží 128 MB z 256 MB.
Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
247904Jak nakonfigurovat stránkované paměti PTE fond adres a systému

Vlastnosti

ID článku: 268230 - Poslední aktualizace: 26. října 2007 - Revize: 4.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Klíčová slova: 
kbmt kbproductlink kbappdev kbenv kbinfo kbperformance KB268230 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:268230

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com