OL2000: Informace O aktualizaci zabezpečení E-mail CDO Information

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 268279 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek poskytuje obecné informace o Microsoft Outlook 2000 Collaboration Data Objects (CDO) 1.21 E-mail aktualizaci zabezpečení, která byla vydána na 7. července 2000.

Další informace

Přehled

Aktualizace zabezpečení Outlook 2000 CDO E-mail poskytuje další úrovně ochrany proti nebezpečným e-mailovým zprávám. Model objektu CDO umožňuje jiné programy automaticky odesílat poštu bez zásahu uživatele a umožňuje jiným programům získat přístup k informace adresáře. Tato aktualizace omezuje způsobem jiných programů lze použít model objektu CDO odesílat poštu a získat přístup informace adresáře.

Stáhnout tuto aktualizaci, zobrazení na následujícím webu:
http://office.microsoft.com/downloads/2000/Cdo2k.aspx
CDO aktualizace zabezpečení elektronické pošty poskytuje stejnou úroveň zabezpečení a funkce jako aktualizace zabezpečení aplikace Outlook E-mail s tím rozdílem, že je aktualizace zabezpečení elektronické pošty CDO pro model objektu CDO namísto model objektu aplikace.

Outlook a Microsoft Office 2000 ve výchozím nastavení neinstalujte modelu objektu CDO. Je volitelná součást, která není zahrnuta v postupu typické instalace. CDO není v počítači nainstalován, není nutné tuto aktualizaci nainstalovat. Pokud si nejste jisti, zda je v počítači nainstalována CDO, můžete buď nainstalovat aktualizaci zabezpečení CDO E-mail nebo hledání souboru CDO.dll zjistit, zda je nainstalován před spusťte aktualizaci na pevném disku. Pokud nainstalujete aktualizaci a CDO není v počítači nainstalována, instalační program neprovádí nic a je oprava nainstalována. Však Pokud se později rozhodnete nainstalovat CDO, je aktualizován s touto aktualizací zabezpečení. Po instalaci aktualizace CDO je 6, 19/00 datem souboru CDO.dll.

Instalace problémy

Tento oddíl obsahuje informace, které byste měli vědět před instalací aktualizace zabezpečení CDO E-mail a informace o problémech, které mohou mít při instalaci aktualizace.

Požadavky

Před instalací aktualizace zabezpečení CDO E-mail musí nainstalovat aktualizaci Outlook SR-1a a potom nainstalujte aktualizaci zabezpečení Outlook E-mail. CDO aktualizace zabezpečení elektronické pošty jako aktualizace zabezpečení pošty v aplikaci Outlook používá stejné varovné zprávy a vyžadují proto nejprve nainstalovat aktualizace zabezpečení pošty v aplikaci Outlook. Další informace o instalaci těchto aktualizací zobrazení na následujícím webu:
http://office.microsoft.com/

CDO aktualizace zabezpečení elektronické pošty má být Nepoužito na serveru

CDO aktualizace zabezpečení elektronické pošty je určen speciálně pro použití v počítačích typické klienta nebo koncovým uživatelem. Společnost Microsoft doporučuje není použít aktualizaci Microsoft Exchange Server straně verze knihovny CDO 1.21 protože to může vážně ovlivnit oba programy standardních a vlastních serveru včetně Outlook Web Access.

CDO aktualizace zabezpečení elektronické pošty má být Nepoužito k Outlook 98

CDO aktualizace zabezpečení elektronické pošty není k dispozici pro Microsoft Outlook 98.

Další informace o aktualizaci zabezpečení CDO E-mail a Outlook 98 klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
268462OL98: Aktualizace zabezpečení pošty CDO není dostupný pro Outlook 98

Instalační program selže nebo konce neočekávaně Pokud CDO není nainstalováno.

Pokud máte CDO v počítači nainstalována a pokusíte se nainstalovat aktualizaci zabezpečení CDO E-mail, nebudete vyzváni CDO není nainstalován nebo že byla instalace úspěšně dokončena. Pokud instalační program nezobrazí podnikat po spuštění, CDO není nainstalován v počítači a může proto nebudou aktualizovány.

Pokud máte CDO v počítači nainstalován, není nutné ji nainstalovat, pokud to vyžaduje konkrétní program. Většina programů, které vyžadují CDO buď nainstalovat modelu objektu CDO nebo informovat vyžadují CDO být nainstalována. Společnost Microsoft nedoporučuje instalovat CDO, pokud nemáte zvláštní důvod ji nainstalována.

Instalační program nefunguje nebo zobrazí "Nespecifikován chybová" zpráva Chyba

Pokud nemůžete nainstalovat aktualizaci zabezpečení CDO E-mail je nejpravděpodobnější protože jste se pokusili instalovat z oddílu "Automatické Update" Nástroje na webu, který je umístěn na následující stránce:
http://office.microsoft.com/productupdates/default.aspx
Tuto webovou stránku může hlásit, že aktualizace zabezpečení elektronické pošty CDO nebyl úspěšně nainstalován. Pokud však ověřte zda datum souboru CDO.dll je 6/19/00, potom CDO byla správně aktualizována. Pokud máte jiné potíže při instalaci aktualizace pomocí tohoto webu, můžete nainstalovat také aktualizaci zabezpečení CDO E-mail z následující nástrojů na webu:
http://office.microsoft.com/downloads/2000/Cdo2k.aspx

Informace pro vývojáře

Existuje mnoho verzí a varianty CDO a tato aktualizace se týká pouze CDO verze 1.21, který je nainstalován Microsoft Office 2000. Tato aktualizace zabezpečení není navržena pro jiné verze CDO, které jsou především pro použití serveru.

Další informace o vlivu aktualizace zabezpečení elektronické pošty CDO vývojáři a programy používající model objektu CDO klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
268372INFORMACE: Informační Developer informace o aktualizaci zabezpečení CDO E-mail

Informace pro správce

CDO aktualizace zabezpečení elektronické pošty, která je zaúčtována na webu nástroje je určena pro koncové uživatele a jednotlivé počítače.

Další informace o aktualizaci instalace pro správce sady Microsoft Office s aktualizace zabezpečení CDO pošty klepněte na následující čísla následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base:
268719OFF2000: Aktualizace instalace pro správce s aktualizací zabezpečení Outlook CDO
268790OFF2000: Chyba vyrovnávací CDO aktualizace do instalace pro správu
Správci mohou řídit chování CDO aktualizace zabezpečení elektronické pošty stejným způsobem, mohou řídit chování aktualizace zabezpečení pošty v aplikaci Outlook.

Další informace o správě aktualizace zabezpečení pošty v aplikaci Outlook klepněte v článku číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
263297OL2000: Informace správce informace o aktualizaci zabezpečení Outlook E-mail

Odkazy

Další informace o aktualizaci zabezpečení Outlook E-mail klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
262631OL2000: Informace O aktualizaci zabezpečení Outlook E-mail Information
Další informace o aktualizaci zabezpečení CDO E-mail a Outlook 98 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
268462OL98: Aktualizace zabezpečení pošty CDO není dostupný pro Outlook 98

Vlastnosti

ID článku: 268279 - Poslední aktualizace: 4. února 2014 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2000
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbdownload kbinfo KB268279 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:268279

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com