כיצד לבנות מחדש את מסד הנתונים שלך זהות ב- Entourage 2008 עבור Mac ו- Entourage 2004 Mac לפתור את רוב הבעיות

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 268322 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

תקציר

מאמר זה מתאר כיצד לבנות מחדש ותיקון של מסד הנתונים שלך ב- Entourage.

חשוב עליך לקבוע אם הדיסק הקשיח במחשב Apple Macintosh מכיל די שטח פנוי כדי לאפשר ההליך במאמר זה מאחר תחזוקת מסד נתונים משכפל את מאגר המידע הקיים. בנייה מחדש של מסד נתונים של Entourage אין להתייחס כתחליף גיבוי מספיק. אנו ממליצים ללקוחות לגבות נתונים קריטיים בקביעות.לקבלת מידע נוסף אודות מיקומים של קבצי נתונים ב- Entourage, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:
268323 מיקומי אחסון עבור נתוני משתמש Entourage

מידע נוסף

בעת יצירת מאגר מידע Entourage, מוקצה שטח דיסק קשיח עבור נתוני מאגר המידע מקבל תוך כדי עבודה. כאשר להוסיף ולמחוק הודעות, פגישות, משימות ופתקים, מסד הנתונים תוכל לפתח שטח מבוזבז. לאורך זמן, חוסר עקביות עשוי להתרחש כתוצאה תנאי זה.

Symptomatically, מסד נתונים אשר צריך בנייה מחדש עשוי שלא להגיב בעת ניסיון להעביר או למחוק פריטים מתוך תיקיות מיוחדות כלשהן. ייתכן גם שתיתקל בבעיות בעת הפעלת Entourage.

לשם הפעלת כלי מסד נתונים בכל הגירסאות של Entourage, החזק את מקש האפשרות בלוח המקשים, ולאחר מכן התחל Entourage. פתיחת החלון כלי מסד נתונים. בחלון כלי מסד נתונים, יש לך את האפשרות לבחור את מסד הנתונים שברצונך לשמור.

Entourage 2008 כולל אפשרויות פעילות תחזוקה ארבע הבאות:
 • שלמות מסד נתונים של אימות: השתמש באפשרות זו כדי לבדוק מסד נתונים פגום. אם מתגלות בעיות, באפשרותך לבנות מחדש את מסד הנתונים. אם מסד הנתונים פועל כראוי, השינויים לא יבוצעו.
 • דחוס מסד הנתונים: השתמש באפשרות זו כדי לדחוס לגבות את קבצי מסד הנתונים הנוכחי. באפשרותך להשתמש באפשרות זו כדי לסייע לשחזר שטח מתוך מסד הנתונים.
 • לבנות מחדש מסד נתונים: השתמש באפשרות זו כדי לבצע תיקונים, כדי לדחוס קבצי מסד נתונים ולאחר מכן, כדי לגבות את מסד הנתונים הנוכחי. אם יש לך Outlook.com, MSN, IMAP, או להחליף חשבונות, עליך להוריד את רשימת התיקיות ואת ההודעות מהשרת שוב.
 • קביעת העדפות מסד נתונים
בנוסף לאפשרויות אלה, באפשרותך לבחור תחילה את זהות שבו ברצונך להפעיל את אשף תחזוקה. לדוגמה, אם ברשותך זהויות מרובות עבור אותו משתמש, עליך לבחור את הזהות.

כיצד לקבוע מתי להשתמש בתכונה בניה מחדש

הזהות מכילה סידרה של הודעות דואר אלקטרוני, אנשי קשר, משימות, לוחות שנה, הגדרות חשבונות ועוד. הזהות שלך ממוקם בנתונים תיקיית המשתמש של Microsoft.

אם אחת מהבעיות הבאות, מסד הנתונים שנפגמה ולאחר ייתכן שיהיה עליך לבנות מחדש את מסד הנתונים של הזהות שלך באמצעות כלי מסד נתונים של Microsoft:
כווץ את הטבלההרחב את הטבלה
?Entourage אינה נפתחת, מפסיק להגיב או נסגר באופן בלתי צפוי.
?אל תפתח פריטים entourage או פריט שפותח אינו הפריט שבחרת.
?שורות ריקות מופיעים ברשימת ההודעות Entourage או אנשי קשר של Entourage.
?אנשי הקשר של entourage אינם מוצגים כראוי.
?אין אפשרות למצוא מידע שהוספת ל- Entourage, כגון אירוע בלוח שנה או איש קשר.
?כאשר אתה מבצע חיפוש ב- Entourage, תוצאות החיפוש אינם תואמים את הקריטריונים שקבעת.
?מופיע חלון תזכורות Office ריק.
?גזירות ב חוברת גזירי עיתונים והדבקות נעלמים.

הערה בעת ביצוע של בניה מחדש מתקדם של מסד הנתונים, Entourage מסיר כל שלך Internet Mail Access Protocol (IMAP), Outlook.com, חדשות והודעות מהמטמון המקומי. להוריד הודעות אלה שוב מהשרת, ולאפס את העדפותיך עמודה תיקיה עבור תיקיות אלה הודעה. הזן מחדש את ההגדרות שלך עבור שלך לוחות זמנים של קבוצות דיון ודואר, ולאחר מכן עדכן את כל הכללים להעתיק או להעביר הודעות לתוך תיקיות IMAP או Outlook.com.

הערה תמונות שצורפו לאנשי קשר בפנקס הכתובות שלך יאבדו.

אופייני והן מתקדם לבנות מחדש עותק מסד הנתונים הקיים ורכיבים אחרים של המידע לאחסן ולהשתמש בעותק חדש בתהליך בניה מחדש של תהליכים. העותק המקורי נשמר וקיבלה "מסד הנתונים הישן" ו- "הודעות ישנות." בנוסף, עותק של מסד הנתונים המטמון עם המילה "ישן" נוסף, ונוצר נשמר במטמון מסד נתונים (בנייה מחדש).

כיצד לבנות מחדש

שלב 1: צא כל היישומים

עליך לצאת מכל היישומים לפני המשך בשלבים הבאים. כדי לצאת יישום, לחץ <application name=""> </application>תפריט בסרגל הכלים (למעלה), ולאחר מכן בחר לצאת . אם אין באפשרותך לצאת יישום או אינך יודע כיצד לעשות זאת, הקישו על מקשי פקודה ואפשרות ולאחר מכן הקש Esc בלוח המקשים. בחר את היישום בחלון Force Quit Application, ולאחר מכן בחר לצאת כוח . לחץ על כפה יציאה כדי לצאת היישום.

הערהאין באפשרותך לצאת מאתר.

כאשר תסיים, לחץ על לחצן סגור אדום בפינה השמאלית העליונה כדי לסגור את החלון.

שלב 2: קביעת כמות שטח פנוי בדיסק הקשיח

לפני ביצוע כל תחזוקת מסד נתונים, ודא שיש לך לפחות שלוש פעמים כמות שטח דיסק קשיח זמין כגודל הנוכחי של הזהות שלך ב- Outlook. לדוגמה, אם הזהות הוא 1 ג'יגה-בית (GB), אמור להיות לפחות 3 GB של שטח פנוי זמין בדיסק הקשיח (לא כולל את השטח הדרוש עבור זיכרון וירטואלי).

כדי לקבוע את גודלו של הזהות שלך, בצע את הפעולות הבאות:

כווץ את הטבלההרחב את הטבלה
1. ב- Finder , לחץ על בצע ולאחר מכן לחץ על דף הבית . פתח את התיקיה ' מסמכים '.
2. פתח את תיקיית הנתונים משתמש של Microsoft.
3. פתח את התיקיה Office 2011 זהויות.
4. לחץ על התיקיה זהות.
5. בתפריט קובץ , לחץ על קבל מידע ולאחר מכן לחץ על קבל מידע . שים לב לגודל של מסד הנתונים.
בעת יצירת זהות Entourage, מוקצה שטח דיסק קשיח עבור הנתונים שמקבל זהותו תוך כדי עבודה. כאשר להוסיף ולמחוק הודעות, פגישות, משימות ופתקים, מסד הנתונים תוכל לפתח שטח מבוזבז.

שלב 3: לגלות ולגבות את הזהות הנוכחית

כדי לגבות את הזהות שלך, בצע את הפעולות הבאות:

כווץ את הטבלההרחב את הטבלה
1. Inthe Finder , לחץ על בצע ולאחר מכן לחץ על דף הבית. פתח את התיקיה ' מסמכים '.
2. פתח את תיקיית הנתונים משתמש של Microsoft .
3. פתח את התיקיה Office 2008 Identifies או זהויות של Office 2004 .
4.הקש control או לחץ לחיצה ימנית "זהות ראשית" (או שם זהות) תיקיה ולאחר מכן בחרכפולה. נוצר עותק של התיקיה. אם אין באפשרותך לאתר הקישו control, הקובץ ולאחר לחץ על שכפל.
4. סגור את כל החלונות.
יצירת גיבוי של הזהות שלך (או זהויות) ואתה מוכן להמשיך.

הערהניתן להשתמש בגיבוי זה על-ידי תוכנת שחזור מסד נתונים של צד שלישי, אשר בדרך כלל פועלים בצורה טובה יותר על זהויות ייבנה מחדש.

שלב 4: לבנות מחדש את מסד הנתונים


כווץ את הטבלההרחב את הטבלה
1. צא כל היישומים.
2.החזק את מקש האפשרויות (alt) בלוח המקשים, ולאחר מכן התחל לא הרפה את המפתח אפשרות (alt) עד שתראה את חלון מסד הנתונים כלי 2008/2004.Do של Entourage.
הערהבאפשרותך גם לאתר כלי מסד נתונים על-ידי פתיחת התיקיה של היישום ולאחר מכן פתיחת התיקיה Microsoft Office 2008/2004. פתח את התיקיה של Office ולאחר מכן לחץ פעמיים Utility.app מסד נתונים של Microsoft.
3.בחלון כלי מסד נתונים, בחר את מסד הנתונים (ודא הוא זהות ראשית נבחרים), לחץ עלRebuilddatabase מכן לחץ על המשך.
4. החלון בנייה מחדש לזהות ראשי לפתוח ולהציג את ההתקדמות. בתום הפעולה, תקבל ההודעה "מסד הנתונים היה מחדש בהצלחה."
5. לחץ על סיום . לחץ עלQuit ולאחר מכן התחל Entourage ובדוק אם הבעיה נפתרה. אם הבעיה אינה נפתרת, המשך לשלב הבא.

שלב 5: יצירת זהות חדשה

אם אתה משתמש Entourage בקיבולת יותר מערך אחד, כגון בבית, בעבודה, ייתכן Entourage מוגדר לקיים מספר זהויות. כל זהות מאחסן ערכות נפרדות של דואר אלקטרוני, פנקסי כתובות, משימות, לוחות שנה, הגדרות חשבון ועוד.

אם Entourage זהויות מרובות, ייתכן שאחד הזהויות פגומה. נסה להשתמש בזהות אחרת כדי לקבוע אם זו הבעיה. אם זהות פגום, עליך ליצור זהות חדשה כדי לפתור את הבעיה.
 1. צא כל יישומי Office. זה כולל Entourage ותזכורות של Office. זהו צעד חשוב. אם תצא אל כל היישומים, תקבל הודעת שגיאה "כדי להחליף זהויות, צא מ- Messenger של Microsoft ואת כל התוכניות של Microsoft Office ולאחר מכן הפעל מחדש Microsoft Entourage."
 2. אתר את התיקייה הבאה, ולאחר מכן העתק תיקיה זו אל שולחן העבודה שלך, דיסק קשיח חיצוני או למיקום רשת:HD/משתמשים/USER_NAMEמסמכים/Microsoft המשתמש נתונים/Office 2008 זהויות /IDENTITY_NAME
 3. התחל Entourage. אם אתה משתמש במספר זהויות, לחץ עלהחלפת זהותבתפריטEntourage.

  הערהאם תקבל הודעת אישור, לחץ עלהחלף.
 4. כדי ליצור זהות חדשה, לחץ עלחדשולאחר מכן הקלד שם עבור הזהות החדשה בתיבהשם זהות.
 5. צא מ- Entourage.
 6. אתר את התיקייה הבאה, ושנה את קובץ מסד הנתונים לשם חדש:HD/משתמשים/USER_NAMEמסמכים/Microsoft המשתמש נתונים/Office 2008 זהויות /NEW_IDENTITY_NAME
 7. העתק את קובץ מסד הנתונים מתוך התיקייהIDENTITY_NAMEשהעתקת בשלב 2 אל התיקיהNEW_IDENTITY_NAMEשיצרת בשלב 4.
התחל Entourage ובדוק אם הבעיה נפתרה.אם הפעולות בשלבים הקודמים לא פתרו את הבעיה, מסד נתונים של Entourage כנראה פגום אפשרות לתקן. אם ישנם גיבויים חזקה אין מקורות אחרים של הנתונים (כגון מחשב אחר או התקן כף-יד), תהיה לך להתחיל מההתחלה, מכיוון שהנתונים אינם ניתנות לשחזור. כדי להתחיל מהתחלה, אתה צריך לגרור את תיקיית זהות Office 2008/2004 (רק אם קיימות זהויות אחרות) אל התיקייה Trash ולאחר מכן הפעל מחדש Entourage.

מאפיינים

Article ID: 268322 - Last Review: יום רביעי 09 אוקטובר 2013 - Revision: 2.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Entourage 2008 for Mac
 • Microsoft Entourage 2004 for Mac
מילות מפתח 
dftsdahomeportal kbinfo kbmt KB268322 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 268322

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com