Při aktualizaci polí SUM ve formátu Word 97 v dokumentu Word 2000 dochází k chybě syntaxe (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 268337 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při otevření dokumentu aplikace Microsoft Word 97 v aplikaci Microsoft Word 2000 a aktualizaci polí SUM pole zobrazuje chyba syntaxe.

Příčina

Word 2000 nebude správně interpretovat kód pole vzorce SUMA v dokumentech, které byly vytvořeny ve verzích aplikace Word 97 francouzština, němčina a španělština.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro Microsoft Office 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
276367OFF2000: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro Office 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Service Pack 2.

Vlastnosti

ID článku: 268337 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kboffice2000sp3fix kbbug kbfix kboffice2000presp2fix kboffice2000sp2fix KB268337 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:268337

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com