Klienti Exchange Server 5.5 zobrazí přestat reagovat při dotazuje na adresář úložiště informací

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 268357 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem obnovení registru v případě, že nastane problém. Další informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Se může zdát, že proces klienta přestal reagovat (zatuhne) a zobrazí PřesýpacíHodiny kurzor dlouhou ještě proces nakonec vrátí řízení uživateli. Toto chování je obvykle reoccurs v celém den často během replikace cykly a pouze při zatížení je na webu.

Jako měřeno pomocí sledování výkonu úložiště informací přestane odpovídat, zatímco klienti zapisovat RPC bajty/s Čítač zůstane nula doprovázena špičkovém čítač Požadavky RPC. Vysoký Vzdálené volání procedur (RPC) požadavky samostatně nebo nízké zápisu bajtů samostatně nesouvisí se tento problém. Pouze v případě, že server silného obě tyto současně může to být příčinou problému.

Toto chování pouze byly zaznamenány v rámci organizace Exchange Server s stovky weby.

Příčina

Velké organizace Exchange Server s stovky weby často vyžadovat několik minut na dokončení hledání v adresáři podle úložiště informací. Při určitých objektů jsou změněny v adresáři, může být spuštěna oznámení zjistit úložiště informací znovu vytvořit například web adresování seznamy nebo seznamy platné domény SMTP.

Ukládat informace již je velmi zaneprázdněn prohledávání adresáře pro něco a je upozorněn změnil objekt v adresáři byl sledování, úložiště informací může vrátit chyba DS_E_TOO_LATE, vypadá v protokolu událostí aplikace následující:
ID události: 7201
Zdroj: MSExchangeIS
Typ: upozornění
Kategorie: Obecné
Popis: FDsWaitTask pozadí podprocesu došlo k potížím.
Kód chyby DS_E_TOO_LATE
Úložiště informací odpověď tato chyba je znovu sestavit seznam objektů byla hledání proti. V těchto případech je úložiště informací pomocí serializované přístup ke čtení z adresáře slowness compounds. Pokud již je zaneprázdněn server pokouší zpracovat požadavky klienta (z nichž některé jsou pravděpodobně čekání na dokončení tohoto hledání) klientů se přestat reagovat, protože čekají pro jejich volání RPC dokončení. Všimněte si, že každé aktualizace může vynutit úložiště informací prohledat adresář informace, takže dlouhý řetězec aktualizace může vést k několik minut času patrné zablokuje.

Samozřejmě klienti často vyrobit PřesýpacíHodiny kurzor zcela nesouvisející problém z mnoha důvodů. V tomto případě klient čeká na odpověď ze serveru a spotřebovává minimální nebo žádné čas PROCESORU v klientském počítači.

Řešení

Tyto potíže vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro Exchange Server 5.5. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
191014Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro Exchange Server 5.5
Tento problém je horší není indexován atribut Název adresáře. Při atributu Directory Name není indexován, výkon některých hledání mohou být negativně ovlivněn.

Index atribut Directory Name, postupujte takto.

Upozornění Pokud používáte raw režimu program Administrator Exchange Server (admin /r) nesprávně, může nastat závažné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalování serveru WINDOWSNT či Microsoft Exchange Server. Společnost Microsoft nemůže zaručit vyřešit problémy způsobené nesprávně pomocí režimu raw. Nezpracovaná režim použít na vlastní nebezpečí.
 1. Spusťte program Exchange Administrator v režimu raw. To provedete pomocí příkazu správce /r příkazového řádku.
 2. V nabídce Zobrazit klepněte na položku Nezpracovaných adresář.
 3. V levém podokně klepněte na schéma.
 4. V pravém podokně poklepejte na Název adresáře a klepněte na tlačítko Ano.
 5. V seznamu atributů objektu klepněte na tlačítko Hledat příznaky.

  Hodnota atributu Hledat příznaků nastavena na 0, změňte hodnotu na 1.
 6. Restartujte službu Microsoft Exchange Directory.
Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
184823Chybné schéma indexu po upgradu na Exchange 4.0 nebo 5.5

Jak potíže obejít

Upozornění Při nesprávných úpravách registru pomocí Editoru registru nebo jiným způsobem může dojít k vážným problémům. Tyto problémy mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nezaručuje, že tyto problémy bude možné vyřešit. Úpravy registru provádíte na vlastní nebezpečí.
Snížit nebo zvýšením čas dampen efekt tento problém, čeká před upozorní ostatní servery webu změny serverů předmostí replikace adresářů. Zvýšit tuto dobu následující klíč registru:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\MSExchangeDS\Parameters\Replicator upozornit pozastavení po úpravě (sekundy)
Výchozí hodnota pro tento klíč je 0x12C nebo 300 sekund (pět minut). Zvýšení této hodnoty odpovídají trvání nejdelšího řadu zablokuje snížit dopad problému.

Zde strategie je vynutit předmostí replikace adresářů pro ukládání na jeho aktualizace bitu delší. To snižuje pravděpodobnost, že bude do webového Vybetonovat série randomizing aktualizace. Všimněte si, že každé aktualizace může vynutit úložiště informací v adresáři informace vyhledat a aktualizace během období, kde úložiště informací je již prohledávání adresáře je kde začíná tento problém.

Všimněte si, že stejně jako libovolné optimalizace výkonu, je zůstatek nebo equilibrium být udržovány. Zvýšení této hodnoty registru můžete snížit pravděpodobnost zablokuje klienta však na úkor z potenciálně pomalejší časy dokončení replikace adresáře.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v Microsoft Exchange Server verze 5.5. Tento problém byl poprvé opraven v Exchange Server 5.5 Service Pack 4.

Další informace

Může být užitečné diagnostikovat problém pomocí sledování výkonu. Použít následující objekty:
 • Požadavky MsExchangeIS::RPC
 • MsExchangeIS::Write bajty RPC klienty/s
 • MsExchangeDS::ExDS čtení/s
MsExchangeIS::RPCRequests (a případně, MsExchangeDS::ExDS čtení/s) znázorňuje typický grafu nástroje Sledování výkonu tohoto problému spiking směrem nahoru, zatímco současně klienti RPC MsExchangeIS::Write bajty/s dives 0 a zůstanou tam. Nakonec Požadavky RPC Vrátí normální úrovně a vrátí Bajty zápisu až do jeho typické hodnoty.

Vlastnosti

ID článku: 268357 - Poslední aktualizace: 9. února 2014 - Revize: 4.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Service Pack 1
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Service Pack 2
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Service Pack 3
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbbug kbexchange550sp4fix kbfix kbqfe KB268357 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:268357

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com