WD2000: Dokumenty Odstraněná při otevření jen pro čtení v programu ODMA

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 268525 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při otevření dokumentu jen pro čtení v rámci systému otevřít správy dokumentů (ODMA) a zavřete dokument aplikace Word, ve zdrojovém dokumentu se zrušuje. Při příštím pokusu o otevření dokumentu, systém správy dokumentů zobrazí následující chybová zpráva:
Tento soubor nebyl nalezen.

Příčina

Otevřete dokument v aplikaci Word 2000, která obsahuje zápisu hesla a dokument je otevřen jen pro čtení, obsahuje aplikace Word optimalizaci a zkontrolovat, zda soubor je v systému souborů. ODMA soubory jsou označeny jako v systému souborů a souborů jsou označeny jako dočasné soubory. Optimalizace aplikace Word nelze vytvořit dočasný soubor a použít zdrojový soubor. Později po zavření souboru aplikace Word odstraní soubor.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, proveďte následující kroky:
  • Chcete-li změnit heslo dokumentu aplikace Word není nastavena. (V nabídce Nástroje klepněte na příkaz Možnosti a poté klepněte na kartu Uložit)
  • Neotevírejte dokument v režimu jen pro čtení.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro sadu Microsoft Office 2000. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
276367OFF2000: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro sadu Office 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Service Pack 2.

Vlastnosti

ID článku: 268525 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kboffice2000sp2fix kbqfe KB268525 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:268525

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com