WD2000: ODMA programda salt okunur açıldı, silinmiş belgeler

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 268525 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir açık belge yönetimi (ODMA) sisteminde salt okunur bir belge açın ve sonra Word belgesinde kapatın, kaynak belge silinir. Belge yönetim sistemi bir belgeyi açmak için denediği başlattığınızda aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Bu dosya bulunamadı

Neden

Yazma parola içeren bir Word 2000 içinde bir belge açın ve belgeyi salt okunur açılıyor, Word dosyayı dosya sistemindeki olup olmadığını denetlemek için bir iyileştirmesi içerir. ODMA dosyalar, dosya sisteminde olan değil olarak işaretlenir ve dosyaları, geçici dosyaları olarak işaretlenir. Word içinde en iyi duruma getirme işlemini bir geçici dosya oluşturma ve kaynak dosyası'nı kullanmak için ' dir. Daha sonra dosyayı kapattığınızda, Word dosyayı siler.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, aşağıdakileri yapın:
  • Bir Word belgesini değiştirme parolası ayarlayın. (Araçlar menüsünde Seçenekler ' i tıklatın ve sonra kayıt sekmesini tıklatın.)
  • Belge salt okunur modda açmayın.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft Office 2000 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
276367OFF2000: en son Office 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Office 2000 Service Pack 2'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 268525 - Last Review: 24 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kboffice2000sp2fix kbqfe KB268525 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:268525

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com