Čo robiť, ak si myslíte, že vaše Windows Phone účet bol odcudzený

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2686311 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Súhrn

Ak váš účet bol kompromitovaný, môžu sa vyskytnúť jeden z týchto scenárov:
 • Si všimnete neoprávnené poplatky.
 • Dostanete pop-up okná alebo správu, ako úspech, ktorý nepoznáte alebo že ste prihlásení z iného umiestnenia.
 • Nemôžem sa prihlásiť ku kontu spoločnosti Microsoft (predtým známa ako konta Windows Live ID) chcete zmeniť svoje heslo.
 • Si všimnete nerozpoznané silné dôkazy prepojený s vaším účtom. (Pre viac informácií o dôkazy, pozri #1 ďalšie informácie nižšie.)
Ak sa vyskytne niektorý z vyššie uvedených scenárov, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
 1. Zmena hesla
  • Keď máte podozrenie, že niečo podozrivého sa stalo s vašim účtom, by ste okamžite zmeniť svoje heslo.
  • ísť na https://account.Live.com/a uvidíte, ak môžete ešte stále prihlásiť do konta Microsoft.
  • Ak môžete zmeniť heslo okamžite a nastavenie silné dôkazy (ak neexistujú). Sme veľmi odporúčame nastaviť SMS a dôveryhodných PC v časti informácie o konte, prejdite na krok 2.
  • Ak sa nemôžete prihlásiť do konta Microsoft zmeniť heslo alebo ak spozorujete nerozpoznané silné dôkazy, prejdite na krok 3.
 2. Skontrolujte, či váš účet
  • ísť na http://billing.Microsoft.com/a zisťovať akékoľvek podozrivé nákupy. Rovnako ako u akejkoľvek fakturačné vyhlásenia, mali by ste skontrolovať to na pravidelnom základe.
 3. Kontaktovať Windows Phone Support, ak je to potrebné.

  Kontaktovať podporu, ak:
  • Tam sú neoprávnené poplatky na vašom účte.
  • Ste schopní zmeniť svoje heslo.
  • Vaše gamertag zmenil.

  Budeme vás prevedie ďalšie kroky. Aby nám pomohli, prosím máte pripravené nasledujúce informácie:
  • Konto spoločnosti Microsoft spojené s vašou menovkou hráča.
  • Alternatívny email, ktorý je iný ako ten, Spojené s kontom spoločnosti Microsoft.
  • Môžete tiež potrebovať kreditnú kartu priradenú kontu.
Kontaktovať Windows Phone podpora návštevy http://go.Microsoft.com/fwlink/p/?LinkId=227747 .

Ďalšie informácie

Sledovať tento zoznam na Skontrolujte, či váš účet Windows Phone čo najbezpečnejšie.
 1. Pridať dodatočné zabezpečenie dôkazov ku kontu spoločnosti Microsoft

  Konto spoločnosti Microsoft vám umožní vytvoriť si vlastné náhradné sadu kľúčov alebo "dôkazy" v prípade, že ste stratili svoje heslo alebo prístup ku kontu pomocou štyroch nasledovných metód:
  • Číslo mobilného telefónu. Pridať číslo mobilného telefónu môže pomôcť nám overiť vaše konto. Tiež, ak ste zabudli svoje heslo, môžete použiť toto číslo na obnovenie hesla.
   Tip Dôrazne odporúčame, aby ste nastaviť teraz ako primárny spôsob získavania účtu späť k vám v prípade dostane ohrozená.
  • Dôveryhodné PC. Jednoznačný dôkaz, že umožňuje prepojenie konta Microsoft s jedným alebo viac osobných počítačov. Potom, ak ste niekedy potrebovali získať kontrolu vášho účtu resetovanie hesla, musíte jednoducho používať počítač a budeme vedieť, ste oprávnený vlastník.
  • E-mailovú adresu. Použité na podporu password reset oznámenia. Môžete mať jednu alebo viac e-mailovej adresy spojené s vašim účtom.
  • Tajnú otázku. Ak ste zabudli svoje heslo, budeme žiadať tajnú odpoveď na overenie vašej identity. Len by ste mali vedieť tajnú otázku a tajnú odpoveď.
   Tip Použiť odpoveď, ktorá je úplne irelevantné pre otázku. Napríklad, ak vaša otázka je "Matky rodisko", potom pomocou systému Windows 98SE ako tajnú odpoveď.

  Ak chcete pridať informácie na obnovenie hesla:
 2. Vytvoriť silné heslo na váš účet Xbox LIVE

  Pomocou jednoduchých heslo v slovníku alebo názov vášho psa môže byť veľmi ľahko uhádnuť. Vytvoriť silné heslo, ktoré obsahuje kombináciu veľkých a malých písmen, čísel a špeciálne znaky (napríklad, #, $, %, ^, &, a *).
  Tip Myslite pamätnú vetu z vášho obľúbeného filmu, knihy alebo pieseň lyric potom mať prvé písmeno každého slova vo vete, potom pridať zmysluplný čísiel a pridať špeciálne znaky aby potom silné heslo https://www.Microsoft.com/Security/PC-Security/Password-Checker.aspx vidieť, ako silný je heslo.
 3. Používať rôzne používateľské mená a heslá pre rôzne stránky

  Používať rôzne používateľské mená a heslá pre rôzne on-line stránky, najmä dôležité stránky, ktoré majú finančné alebo osobné informácie. Ak používate rovnaké meno používateľa a heslo všade, a oni sú ukradnuté, mohol stratíte prístup k všetkých vašich účtov naraz.
 4. Opatrne pri použití konta Microsoft na verejných miestach alebo zdieľaný počítač

  Ak konto Outlook.com, prihláste sa do lokality xbox.com alebo používať inú službu, ktorá vyžaduje použitie poverenia konta Microsoft na verejnom počítači (napríklad v internetovej kaviarni), opatrne v tom tieto počítače môžu ponúkať rovnakú ochranu, ktorú môžete mať doma. Odporúčame, ak hľadáte používate verejný počítač, že používate jednorazové kód namiesto hesla pri prihlasovaní do účtu Microsoft. Zistite viac o tom, ako nastaviť tu.
  Ak budete musieť použiť pravidelné Microsoft heslo k vášmu účtu, nezabudnite odhlásiť a zavrieť všetky prehliadače po dokončení.
 5. Vyhnúť sa zdieľanie osobných informácií

  Zdieľanie účtu Microsoft len s ľuďmi, ktoré poznáte a dôverujete. Liečiť vaše osobné údaje online rovnako budete offline--riadiť rovnakými pravidlami ako vy v reálnom svete, ako môžete urobiť on-line.
 6. Nikdy zdieľať akékoľvek osobné údaje o vás alebo vášho účtu

  Dať svoje meno s cudzími ľuďmi cez Internet. Nedávajte svoje celé meno vo všetkých verejných čelia profil.
  Nechali vašu fyzickú adresu. Niekto hovorí, čo škola idete alebo čo okolie žijete v môže byť dost vyhľadajte ďalšie informácie o vás. Myslím, že všetky osobné informácie, ktoré ste pravdepodobne vyslaný na weby sociálnych sietí ako je Facebook, MySpace alebo OneDrive (predtým SkyDrive), že niekto mohol použiť na predstavujú ako ste. Nedávajte vaše úplnú fyzickú adresu vo vašom profile.
  Neposkytujeme vaše primárne konto Microsoft ako e-mailovú adresu s cudzími ľuďmi. Nastaviť sekundárny e-mailový účet na http://www.Outlook.com/, ktoré môžete použiť pre komunikáciu s neznámymi ľuďmi, konferencií, atď. Zachovanie silného hesla na sekundárny e-mailový účet ako vy pre vaše primárne konto.
  Nie zbytočne odhaliť informácie o sebe alebo na vašich účtoch. Buďte opatrní u každého so žiadosťou o informácie, ktoré nie sú potrebné.
  Nezdieľam vaše heslo alebo osobné údaje s nikým vás, kto je prezentovať sa ako zákazník kontaktovať podporu agenta alebo spojený s Windows Phone, Xbox, Zune alebo Microsoft. Ak sa obávate, že kontakt nemusí byť legitímne, kontaktujte Windows Phone, Xbox alebo Zune podpora. Microsoft nikdy nevyžiada heslo prostredníctvom e-mailu, cez chat, alebo telefonicky. Zadajte heslo konta Microsoft len na známych lokalitách spoločnosti Microsoft alebo na telefóne.
 7. Inštalácia alebo aktualizácia vašich vírus, Spyware, Malware ochrana softvér pre váš počítač

  Uistite sa, že používate váš anti-virus softvér na ochranu, a že je to aktuálne. Ak nemáte akejkoľvek ochrany softvér nainštalovali sme silne doporučuji vám tak urobiť teraz. Microsoft Security Essentials voľný antivírusový softvér je k dispozícii na prevzatie, ktorá tiež chráni proti spyware a ďalším škodlivým softvérom.
 8. Aktualizovať webový prehľadávač a PC s najnovšie bezpečnostné záplaty

  Aby váš webový prehliadač a počítač je aktualizovaný s najnovšie opravy zabezpečenia, skontrolujte, že máte najnovšie aktualizácie od Služba Windows Update.
 9. Uistite sa, že váš prehliadač phishing filtre sú zapnuté

  Umožňujúce tieto vo webovom prehľadávači pomáha rozpoznať phishingové stránky, vás chráni pred prevzatím alebo inštaláciou malvéru (škodlivého softvéru) a vás môže upozorniť na prípadné scamming webových stránok. Normálne Toto sú predvolene zapnutá; Avšak je najlepšie skontrolovať:
  • Internet Explorer: Vyberte "zariadenie" na ikonu na paneli nástrojov a vyberte bezpečnosťvyberte zase na Smart obrazovky Filter.
  • Pre všetky ostatné prehliadače: Pozrite online pomocníka prehliadača.

 10. Iba sa prihlásiť do Microsoft dôveryhodné stránky k vašim povereniam služby Windows Live
  Je na internetových stránkach oficiálnych stránkach spoločnosti Microsoft? Pozor na webové stránky, ktoré požiadať vášho Windows LIVE účtu, najmä stránky ktoré ponúkajú ponuky, ktoré sú príliš dobré, aby to bola pravda, ako je voľný Microsoft Points. Skontrolujte panel s adresou v prehliadači pred vstupom žiadne podrobnosti. Tieto adresy môžete identifikovať spoločné lokalitách spoločnosti Microsoft:
  • Xbox.com
  • Kinectshare.com
  • Microsoft.com
  • Xbox.mobi
  • Zune.net
  • Live.com
  • getgamesmart.com
  • XNA.com
  • Lionhead.com
  • forzamotorsport.net
  • Outlook.com
  • Passport.net

 11. Nechcem kliknite na odkazy v e-maily, prejdite na lokalitu priamo a prihlásiť

  Ak uvidíte odkaz podozrivý e-mail správy, neklikajte naň. Vo všeobecnosti môžete mieste podozrivé e-maily od
  • Poplašných správ a hrozby z účtu uzávery.
  • Zaoberá ten zvuk príliš dobrý byť pravdivý.
  • Zlá gramatika a preklepy.

  Namiesto toho napíšte adresu vo webovom prehľadávači Zobraziť, ak sa chystáte na skutočné firemné webové stránky.

Vlastnosti

ID článku: 2686311 - Posledná kontrola: 22. februára 2014 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Windows Phone Consumer
 • Windows Phone Services
Kľúčové slová: 
kbwp7 kbmt KB2686311 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2686311

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com