Systém môže prestať reagovať počas prechodu na letný čas (letný čas) Ak je nastavený RealTimeIsUniversal

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2687252 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Microsoft si uvedomuje potenciál systému neprístupnosť vydania, ktoré môžu byť spôsobené použitím RealTimeIsUniversal položka v registri pre prechod na letný čas (DST).

Riešenie

Rýchla oprava je k dispozícii na odstránenie tohto problému v systéme Windows Server 2008, Windows 7 a Windows Server 2008 R2.  Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
2800213 Vysoké využitie Procesora počas letný čas v systéme Windows Server 2008, Windows 7 alebo Windows Server 2008 R2
Dôrazne odporúčame nepoužívať položka databázy registry RealTimeIsUniversal . Tento problém sa nevyskytuje, ak nechcete používať túto položku.

Odporúčame, aby ste odstránili RealTimeIsUniversal hodnotu z registra alebo nastaviť jeho hodnotu na 0. To zabráni systému stáva necitlivý počas letný čas. Chcete vykonať túto zmenu, postupujte nasledovne.

Upozornenie Tento oddiel, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako upraviť databázu registry. Avšak, môžu spôsobiť vážne problémy ak databázu registrov upravíte nesprávne. Preto sa uistite, že ste postupovali správne. Doporučujeme zálohovať databázu registrov skôr, ako zmeníte jej hodnoty. Potom, môžete obnoviť databázu registrov, ak sa vyskytne problém. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy registrov nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:

322756 Ako zálohovať a obnovenie databázy registry v systéme Windows
Aby sme nastaviť RealTimeIsUniversal hodnota 0 pre vás, choďte na "Fix it pomoc"sekcii. Ak chcete nastaviť RealTimeIsUniversal hodnota 0 sami, prejdite do "Chcem si to opraviť sám"sekcii.

Fix it pomocAk chcete nastaviť RealTimeIsUniversal hodnota 0 automaticky, kliknite na tlačidlo Opraviť tlačidlo alebo prepojenie. Kliknite na tlačidlo Spustiť v Súbor na stiahnutie dialógové okno a postupujte podľa Opraviť Sprievodca.


Opraviť tento problém
Microsoft Fix it 50851


Poznámky
 • Tento sprievodca bude len v anglickom jazyku. Avšak, automatické opravy fungujú aj pri iných jazykových verziách systému Windows.
 • Ak nie ste na počítači, ktorý má problém, uložte Fix it riešenie na flash disk alebo CD a potom ho spustite na počítači, ktorý má problém.

Potom prejdite na "Opravil sa problém?"sekcii.Chcem si to opraviť sám

 1. Spustite Editor databázy Registry a potom vyhľadajte nasledujúci podkľúč:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\TimeZoneInformation
 2. Vyberte RealTimeIsUniversal položka.
 3. Na Upraviť ponuky, kliknite na tlačidlo Upraviť.
 4. V Hodnota údajov pole, typ 0.
 5. Ukončite Editor databázy Registry.
 6. Reštartujte počítač.

Opravil sa problém?

 • Skontrolujte, či sa daný problém vyriešil. Ak sa problém vyriešil,skončili ste s touto sekciou. Ak sa problém nepodarilo vyriešiť, môžete kontaktovať podporu.
 • Ocenili by sme vašu spätnú väzbu. Poskytnúť spätnú väzbu alebo ohlási všetky problémy s týmto riešením, prosím zanechať komentár k "Fix it pomoc"blog alebo nám pošlite e-mailom správu.

Vlastnosti

ID článku: 2687252 - Posledná kontrola: 4. marca 2013 - Revízia: 4.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Service Pack 3
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Ultimate
 • Balík Service Pack 1 pre systém Windows Vista
 • Balík Service Pack 2 pre systém Windows Vista
Kľúčové slová: 
kbfixme kbmsifixme kbmt KB2687252 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2687252

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com