: Works Kırpılan veya eksik sayfa kenarlığı bölüm

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 268735 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Works sözcük işlemci belgesindeki bir sayfa kenarlığı biçimlendirdiğinizde, üst ve alt kenarlık kırpılan veya eksik olabilir.

Neden

Bu sorun, belge üzerinde bir üstbilgi veya altbilgi kullanın ve üstbilgi veya altbilgiyi yeteri kenarına kenarlık belgenin basılamayan bölgesine göndermek için bir belge varsa oluşabilir.

Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, üstbilgi ve altbilgisini sayfa kenarlığı yazıcınızın yazdırılabilir bölge dışında zorlamamak, dikkat edin.

Not Yazıcınızın gelen yazıcınızla birlikte verilen belgelere yazdırılabilir bölge belirleyebilirsiniz.

Üstbilgi veya altbilgi yerleştirilir uzaklığı ayarlamak için bir Works sözcük işlemci belgesi kenarından şu adımları izleyin:
  1. Dosya menüsünden Sayfa Yapısı ' nı tıklatın.
  2. Kimden kenar altında <a1>kenar boşlukları</a1> sekmesinde istediğiniz uzaklığı başlığı</a0> kutusuna sayfanın üst bölümünde seçin.
  3. Sayfanın <a0>Altbilgi</a0> kutusunda istediğiniz uzaklığı seçin.
  4. Tamam ' ı tıklatın.

Durum

Microsoft Works 6'da bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Sayfa kenarlığı, her zaman yukarıda üstbilgi ve altbilgi altına gider. Çoğu lazer yazıcıları ve mürekkep püskürtmeli yazdırılamayan yakınında bir sayfanın altında ve üstünde vardır.

Yazdırılamayan bölge 0,25 "0,75" kenarından sayfanın değişebilir ve mekanik sınırlamaları yazıcıdaki kağıt taşıma ya da bilgisayarınızda yüklü olan yazıcı sürücüsünü bağlıdır.

Özellikler

Makale numarası: 268735 - Last Review: 3 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Works 6.0 Standard Edition
  • Microsoft Works 7.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbgraphic kbpending kbprint KB268735 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:268735

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com