"Položka seznamu nebyla vložena nebo aktualizována" Chyba při ukládání položek seznamu služby SharePoint na serveru SharePoint Foundation 2010

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2687375 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Vlastní seznam má vlastní vyhledávací pole odkazující na jiné vlastní seznam, který obsahuje více než 20 položek v aplikaci Microsoft SharePoint Foundation 2010.
  • Přidání položky do seznamu druhé.
  • Nastavit hodnotu pole vyhledávání na "None."
  • Pokoušíte se uložit do seznamu.
V tomto scénáři položky seznamu nebudou uloženy a zobrazí následující chybová zpráva:
Položka seznamu nebyla vložena nebo aktualizována, protože byly nalezeny neplatné vyhledávací hodnoty pro následující pole v seznamu: [název].


Nebo
  • Vlastní seznam obsahuje více než jedno pole, které odkazuje jiný seznam obsahující více než 20 položek v aplikaci Microsoft SharePoint Foundation 2010.
V tomto scénáři bude použitelný pouze první vyhledávací pole rozevíracího seznamu vyhledávacího pole. Druhý (nebo v jakémkoli pozdějším) vyhledávací pole budou vykresleny v první rozevírací seznam umístění.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, následujícím balíčku opravy hotfix:
2687339 Popis balíčku opravy hotfix serveru SharePoint Foundation 2010 (Wss-x-none.msp): 28 srpen 2012
Po instalaci balíčku oprav hotfix, je nutné vytvořit následující příznak v Stránka NewForm.aspx a EditForm.aspx (UpravitFormulář.aspx) stránky pomocí aplikace SharePoint Designer:
<UseStandardControl xmlns="http://schemas.microsoft.com/WebPart/v2/ListForm">PRAVDA</UseStandardControl>


Nebo

Po instalaci balíčku oprav hotfix pomocí aplikace SharePoint Designer, můžete aktualizovat vlastnosti webové části ve webové části zobrazení seznamu NewForm.aspx a EditForm.aspx (UpravitFormulář.aspx). Chcete-li tento problém vyřešit, vyhledejte v části různé a zaškrtněte políčko "UseStandardControl" pro obě webové části.

Prohlášení

Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2687375 - Poslední aktualizace: 6. února 2013 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SharePoint Foundation 2010
Klíčová slova: 
kbqfe kbsurveynew kbexpertisebeginner kbmt KB2687375 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2687375

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com