"Element listy może nie być wstawiany lub aktualizowany" błąd podczas zapisywania elementów listy programu SharePoint w programie SharePoint Foundation 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2687375 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Listy niestandardowej ma pole odnośnika niestandardowe, które odwołuje się do innej listy niestandardowej, która zawiera więcej niż 20 elementów w programie Microsoft SharePoint Foundation 2010.
  • Dodawanie elementu do drugiej listy.
  • Wartość pola odnośnika na None."
  • Spróbuj zapisać tę listę.
W tym scenariuszu elementy listy nie są zapisywane i pojawi się następujący komunikat o błędzie:
Element listy nie można wstawione lub zaktualizowane, ponieważ wykryto nieprawidłowe wartości odnośników dla następujących pól na liście: [nazwa].


Lub
  • Lista niestandardowa zawiera więcej niż jedno pole, które odwołuje się do innej listy, która zawiera więcej niż 20 elementów w programie Microsoft SharePoint Foundation 2010.
W tym scenariuszu tylko pierwszy odnośników pola rozwijanego pola odnośnika będą wyświetlane poprawnie. Pole odnośnika drugiego (lub każdym kolejnym) spowoduje, że w miejscu pierwszej listy rozwijanej.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, zastosuj następujące poprawki:
2687339 Opis pakietu poprawek dla programu SharePoint Foundation 2010 (Wss-x-none.msp): 28 sierpnia 2012 r.
Po zastosowaniu pakietu poprawki, należy utworzyć następującą flagę na stronie NewForm.aspx i na stronie EditForm.aspx przy użyciu programu SharePoint Designer:
<UseStandardControl xmlns="http://schemas.microsoft.com/WebPart/v2/ListForm">wartość true</UseStandardControl>


Lub

Po zastosowaniu pakietu poprawek przy użyciu programu SharePoint Designer, może zaktualizować właściwości składnika web part w składniku web part widok listy NewForm.aspx i EditForm.aspx. Aby rozwiązać ten problem, w grupie różne Znajdź i zaznacz pole wyboru "UseStandardControl" dla obu składników web Part.

Stan

Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Dotyczy".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2687375 - Ostatnia weryfikacja: 6 lutego 2013 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft SharePoint Foundation 2010
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbsurveynew kbexpertisebeginner kbmt KB2687375 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2687375

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com