Office sunucuları 2010 Dil Paketi SP2'in açıklaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2687462 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Microsoft Office sunucuları 2010 Dil Paketi Service Pack 2 (SP2) Office sunucuları 2010 Dil Paketi için en son güncelleştirmeleri sağlar. Bu hizmet paketi iki kategoride düzeltmeleri içerir:
  • Bu hizmet paketi için özel olarak yapılmış olan daha önce yayımlanmamış düzeltmeleri. Genel Ürün düzeltmelerin yanı sıra, kararlılık, performans ve güvenlik geliştirmeleri Bu düzeltmeler içerir.
  • Mayıs 2013 yayımlanan tüm genel güncelleştirmeleri ve Nisan 2013 yayımlanan toplu güncelleştirmeleri.

Çözüm

Hizmet paketini edinme ve yükleme hakkında

Aşağıdaki dosya Microsoft Download Center'dan indirilebilir:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Karşıdan yükleme
Microsoft Office sunucuları 2010 Dil Paketi Service Pack 2 paketini şimdi karşıdan yükle.

NotBu hizmet paketi Microsoft Update sitesinde Microsoft SharePoint Server 2010 Service Pack 2 (KB2687453) bulunmaktadır.

Microsoft Destek dosyalarını karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591 Microsoft destek dosyaları çevrimiçi hizmetlerden nasıl alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın yüklendiği tarihte kullanılabilir olan en güncel virüs algılama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Yayınlanan SP2 server paketleri tam bir listesi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2687522 Tüm SharePoint 2010 ve Office Server 2010 SP2 paketlerinin listesi
Hizmet paketinin giderdiği sorunların karşıdan yüklenebilen listesi

Aşağıdaki çalışma kitabını karşıdan yüklenebilir. Bu çalışma kitabı, bu hizmet paketi ile giderilen sorunlar listelenmektedir.
Bu resmi kapatBu resmi aç
Karşıdan yükleme
Microsoft Office ve SharePoint 2010 Service Pack 2 Changes.xlsx paketini şimdi karşıdan yükle.

Not Bu çalışma kitabını yalnızca İngilizce'dir.

Bilinen sorunlar ve davranış değişiklikleri

Aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası (KB) makalesi bu hizmet paketi yüklendikten sonra oluşan bilinen sorun veya davranış değişikliği anlatılmaktadır:
  • 2687520 Office 2010 SP2 ve SharePoint 2010 SP2 yüklediğinizde oluştuğu bilinen sorunlar
Teknik bilgiler

Etkilenen dosyaların bir listesini içeren bu hizmet paketi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2687524 SharePoint 2010 ve Office Server 2010 SP2 sürümleri hakkında teknik ayrıntılar

Özellikler

Makale numarası: 2687462 - Last Review: 17 Ekim 2013 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Servers 2010 Language Pack
Anahtar Kelimeler: 
kbexpertiseinter kbsurveynew atdownload kbmt KB2687462 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2687462

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com