Uygulama kaldırıldıktan sonra eski System Center 2012 Configuration Manager uygulama dağıtım türü kaynak içeriğini İstemci önbelleğinde kalır.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2688244 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Aşağıdaki senaryoyu düşünün:
  • Olan dağıtım türü kullanan bir uygulama oluşturmaİstemci önbelleğinde içeriğiseçenek seçili ve uygulama Microsoft System Center 2012 Configuration Manager çalıştıran bir istemci bilgisayara dağıtabilirsiniz.
  • Uygulama, Yapılandırma Yöneticisi'ni çalıştıran istemci bilgisayara yükleyin.
  • Yapılandırma Yöneticisi Administrator konsolunda, uygulama dağıtım türü, kaynak etkileyen bir değişiklik yapın ve yeni bir kaynağı dağıtım noktalarınıza dağıtın.
  • İstemci üzerinde Denetim Masası'nı kullanarak uygulamayı kaldırın ve çalıştırınUygulama dağıtımı değerlendirme döngüsüEylem kullanarak Yapılandırma Yöneticisi Denetim Masası'nda madde.
  • Güncelleştirilmiş dağıtım türü kaynak içeriği istemci önbelleğine yüklenir.

Bu senaryoda, özgün kaynak içeriği istemci önbelleğinde kalır. Ancak, istemci önbelleğinden kaldırılacak eski kaynak içeriği bekler.

Neden

Bu sorun, ilişkili kaynak içeriği önbellekten otomatik olarak silinmez oluşur. Karşıdan yüklendikten sonra tüm dağıtım türleri için kaynak içeriği önbelleğe alınmış içeriğin son başvurulan sonra en az bir gün için önbellekte kalması sağlanır. Ancak, çalışırken dağıtım türü yapılandırırsanız,İstemci önbelleğinde içeriğiseçenek etkinleştirildiğinde, kaynak hiçbir zaman silinir.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için önbellek boyutunu artırın veya varolan paketler silinecek zorla.

Durum

Microsoft, "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 2688244 - Last Review: 17 Nisan 2012 Salı - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft System Center Configuration Manager 2012
Anahtar Kelimeler: 
kbprb kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2688244 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2688244

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com