W3wp.exe spotřebovává nadměrné zdroje procesoru na servery Exchange Client Access při otevření opakované položky kalendáře v poštovním schránkám pomocí aplikace Outlook Web Access nebo pomocí EWS

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2688667 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme, že letní čas (DST) je implementován na půlnoc v regionu. Některým uživatelům serveru Microsoft Exchange Server 2007 nebo Exchange Server 2010 v oblasti opakované položky kalendáře otevřete v poštovním schránkám pomocí aplikace Outlook Web aplikace (OWA) nebo aplikace Exchange Web Services (EWS). V takovém případě můžete zjistit, že ve fondu aplikací MSExchangeServicesAppPool proces W3wp.exe spotřebovává 100 procent prostředků procesoru na servery Client Access. Když nastane tento problém, aplikace Outlook Web Access nebo aplikace EWS nemohou připojit k serverům Exchange Server.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože další výskyty položky kalendáře jsou vypočteny nesprávně po implementace letního času. Navíc být platná data zahájení pro položky kalendáře. Proto whenOWA nebo EWS pokusí získat další výskyty položky kalendáře dojde nekonečnou smyčku.


Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte následující kumulativní aktualizaci:

Pro Exchange Server 2010
2661854 Popis kumulativní aktualizaci 2 pro Exchange Server 2010 Service Pack 2


Pro Exchange Server 2007
2873746 Popis kumulativní aktualizace 11 pro Exchange Server 2007 Service Pack 3

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2688667 - Poslední aktualizace: 13. srpna 2013 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2688667 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2688667

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com