Historia wiadomości Błyskawicznych nie jest przechowywana w domyślnej skrzynce pocztowej programu Exchange, użycia Lync 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2689469 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Microsoft Lync 2010 i Microsoft Outlook 2010 można zainstalować na komputerze.
  • Konfigurowanie wielu kont programu Microsoft Exchange lub dodatkowe skrzynki pocztowe programu Exchange jest w profil programu Outlook.
  • Możesz skonfigurować 2010 Lync do domyślnego konta programu Exchange.
  • Exchange Web Service (EWS) nie jest wdrożona lub nie działa. Dlatego Lync 2010 używa interfejsu Messaging Application Programming Interface (MAPI) zapisu historii konwersacji Exchange store.
    Uwaga Aby sprawdzić, czy działa EWS, przytrzymaj klawisz Ctrl i kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę Lync 2010 w obszar powiadomień. Następnie kliknij przycisk Informacje o konfiguracjii sprawdź SWO informacji wiersz.
  • Niektóre konwersacje za pomocą Lync 2010.
  • Możesz sprawdzić Historia konwersacji folder w programie Outlook 2010.
W tym scenariuszu historii wiadomości błyskawicznych (IM) losowo są przechowywane w jednej skrzynki pocztowe niedomyślnych konta.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować następującej aktualizacji zbiorczej:
2684739 Opis aktualizacji dla Lync 2010: marca 2012

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat używania wielu kont programu Exchange, odwiedź następujące witryny firmy Microsoft:
Jak używać wielu kont programu Exchange
Aby uzyskać więcej informacji na temat dodawania skrzynek pocztowych platformy Exchange więcej, odwiedź następujące witryny firmy Microsoft:
Jak dodać więcej skrzynek pocztowych platformy Exchange
Aby uzyskać więcej informacji na temat zapisywania konwersacje w folderze historii konwersacji programu Outlook odwiedź następujące witryny firmy Microsoft:
Jak zapisywać konwersacji, w folderze historii konwersacji programu Outlook
Aby uzyskać więcej informacji na temat podobnych Office Communications Server 2007 R2 kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2569723 Historia rozmowy i wiadomości Błyskawicznych nie są przechowywane w domyślnej skrzynce pocztowej programu Exchange niepoprawnie podczas korzystania z programu Office Communicator 2007 R2

Właściwości

Numer ID artykułu: 2689469 - Ostatnia weryfikacja: 28 marca 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Lync 2010
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2689469 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2689469

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com