Авторизація виникає, коли ви купувати предмети або додати кредитної розрахункова картка у Windows Phone магазину або ринку

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2689951 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Підсумки

Ця стаття містить кроки з виправлення неполадок можуть виправити кредитною карткою авторизація помилки, які виникають при використанні Windows Phone 7 Marketplace або Windows Phone 8 магазину.

Додаткові відомості

Загальні коди помилок

Якщо ваш варіант спосіб оплати не уповноважений через ваш банк, або Microsoft виявляє підозрілої діяльності і є запобігання звинувачення, може з'явитися одне з таких кодів помилки:

 • C101A007
 • C101A225
 • C101A249
 • C101C400
 • C101C401
 • C101C402
 • C101C403
 • C101C407
 • C101C408

Щоб усунути цю неполадку, спробуйте наведені нижче рішення:

Рішення 1: Перевірте свою адресу виставлення рахунку

Переконайтеся, що адреса виставлення рахунку для вашого Windows Phone платіжного облікового запису збігається з адресою виставлення використовуються вашої компанії кредитних карт. Щоб перевірити, чи адреса виставлення рахунку для облікового запису Windows Phone, перейдіть до Параметри облікового запису на windowsphone.com вхід і натисніть кнопку Змінити відомості для виставлення рахунків.

Примітка. адреса виставлення рахунка країни кредитної розрахункова картка має відповідати країні або регіоні магазину.

Якщо ваша адреса облікового запису Windows Phone збігається з адресою виставлення використовується в вашої кредитної розрахункова картка компанії, спробуйте наступного рішення.

Рішення 2: Перевірте номер розрахункова картка, термін інтерактивні елементи, код карти безпеки та назву розрахункова картка

Введіть номер кредитної розрахункова картка без будь-яких заборонено, коми або інші нечислові символи. Перевірте, чи термін інтерактивні елементи, код карти безпеки і Введене ім'я правильне і відповідають тим, що показано на карті.

Рішення 3: підтверджувати сценарій виконання затверджених спосіб оплати

Тих пір, як вони дозволяють міжнародних покупки в магазині Windows Phone можна використовувати карток Visa, MasterCard, American Express та Discover. Навіть якщо ваша картка відображається логотип Visa або MasterCard, цілком можливо, що він не був затверджений ваш банк або емітент фінансової установи, щоб зробити покупку міжнародного. Передплачених карт і подарункові карти (навіть ті, з логотипом Visa або MasterCard) не кваліфікуватися як міжнародні карти і в даний Вільний час не приймаються у сховищі Windows Phone.

Для отримання додаткових відомостей про способи спосіб оплати, які підтримуються в магазин, на Розуміння міжнародних платіжних методи і платіжний діяльності статті в базі знань Microsoft Knowledge Base.

Якщо ваша кредитна картка є затверджені форми спосіб оплати, спробуйте наступного рішення.

Рішення 4: Зверніться до свого банку або фінансової установи

Придбання магазину можливо, сталася помилка з таких причин:
 • Кредитні розрахункова картка не активовано.
 • Кредитна карта була відхилена через брак коштів.
 • Кредитні розрахункова картка не може прийняти онлайн покупки або автоматичного виставлення рахунків.
 • Компанія кредитної розрахункова картка навмисно перешкоджає картка використовується.

Зверніться до компанії кредитних карт або банку і переконайтеся, що варіант спосіб оплати, які ви використовуєте був активований, що вона має доступних коштів, і що угода не блокуються чомусь.

Якщо Банк або фінансова установа не блокує транзакції, спробуйте наступного рішення.

Рішення 5: Спробуйте покупки пізніше

Покупки магазин може бути заблоковано для однієї з таких причин:

 • Занадто багато спроб у даному відхилене покупки.
 • Варіант спосіб оплати використовується з неприпустиме розташування.
 • Варіант спосіб оплати, надані, можливо, порушення за несплату, яка запобігає його використовується для нових закупівель.

Зачекайте та повторіть операцію ще раз у 24-48 годин. Коли багато невдач покупки місце, вона може перешкодити операцій від оброблених поки не придбання вже було зроблено на деякий Вільний час (зазвичай 24-48 годин).

Якщо проблема не зникла після того як ви чекали 48 годин, спробуйте наступного рішення.

Рішення 6: Видалити картку та повторіть спробу

Якщо ці інтерактивні елементи не допомогли вирішити проблему, ви можете спробувати різні кредитні розрахункова картка. Ви можете додати нову кредитну картку на ваш телефон. Також можнаПараметри облікового запису на windowsphone.com вхід і натисніть кнопку Змінити відомості для виставлення рахунків. На сторінці «Редагування платіжної інформації» виберіть новий метод спосіб оплати.

Допомога

  Community Forum
  Get help from the knowledgeable Windows Phone Community.

  Contact Us
  View other helpful articles and contact information.

Властивості

Номер статті: 2689951 - Востаннє переглянуто: 16 травня 2013 р. - Редакція: 2.1
Застосовується до:
 • Windows Phone Consumer
 • Windows Phone Services
 • Windows Phone 7 Consumer
 • Windows Phone 8 for Consumers
Ключові слова: 
kbwp7marketplace kbwp7 kbwp8 kbmt KB2689951 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2689951

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com