WAN optimalizácia radič zariadenia pomocou balíka Office 365

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2690045 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Zhrnutie
Microsoft Office 365 nevyžaduje použitie WAN optimalizácia radič zariadenia (tiež známy ako WAN akcelerácie a ukladanie do vyrovnávacej pamäte zariadenia), ani sme komentovať efektívnosť týchto riešení. Zákazníci môžu rozhodnúť používať takéto zariadenia na zvýšenie výkonnosti podľa podmienok vysoká latencia a nízka pásma pre Microsoft Exchange Online a Microsoft SharePoint Online. Odporúčame zákazníkom používať ich vlastného uváženia tieto zariadenia s Office 365 nasadenia v multifunkčný (MT), venovaný D alebo ITAR konfigurácie služby nasadenia.

Microsoft neponúka prvej strany technických zákaznícku podporu forWAN optimalizácia radič (MS) zariadení. Rovnako ako u iných zariadenia sieťovej infraštruktúry, sme neboli testované používanie týchto zariadení s Office 365 sa uistiť, že pracujú, ani to berieme zodpovednosť za uistiť sa, že aj naďalej pracovať ako súčasť pravidelnej dopravy aktualizácie. Zákazníci by mali pracovať priamo s ich WOC predajcovia získať technickú podporu.

Počas podpory incidentov, požadujeme zákazníci nás informovať, ak sa používajú WOC zariadenia. Tiež vyžadujeme, aby zákazníci majú jednoduchý spôsob, ako obísť WAN optimalizácia služby Office 365. Keď sa snažíme vyriešiť problém zákazníka služieb v balíku Office 365, môžeme požiadať tieto zariadenia aby v obísť režim než budeme pokračovať s rozlíšením diagnózy a problému. Obísť režim, máme na mysli ľubovoľnou kombináciou Konfigurácia siete alebo zariadenia logicky alebo fyzicky odstráni toto zariadenie zo infraštruktúry cestu medzi zákazníkom a Office 365.
Ďalšie informácie
Úrad 365 venované a ITAR zákazníkov Smiete inštalovať a používať MS zariadenia so službou podľa vlastného uváženia. Umožňujeme spoločné umiestnenie týchto prístrojov v Microsoft dátové centrá v ktorom končí súkromnej siete zákazníka. Uvedomte si, že môžeme zapnúť túto možnosť len pre Office 365 venované a ITAR nasadenia, nie multi-nájomcom služba. Realizovať rovnaké výhody, niektorí WOC predajcovia ponúkajú možnosť nasadiť iba v zákazníka dátového centra a nevyžadujú umiestnenia v Microsoft dátové centrá.Pretože používanie WOC zariadení môže potenciálne ovplyvniť spoľahlivosť službu Office 365, zákazníci musia súhlasiť s nasledujúcim keď sa rozhodnú pre použitie týchto zariadení:
 • Ak žiadosť o podporu zákazníka zahŕňa diagnostiku problému prístupu služby, zákazník musí zverejniť WOC zariadenia, ktoré používajú vtedy, keď on alebo ona kontaktuje Microsoft Online Services podporujú podaním on-line (pozrihttp://support.Microsoft.com/kb/2694621) alebo telefonicky (pozri http://support.Microsoft.com/kb/2573289).
 • Ak sa tieto zariadenia nachádzajú ovplyvniť výkon alebo dostupnosť súčastí Office 365 služby počas riešenia problémov spoločnosti Microsoft, môžeme požiadať zákazníka obísť WOC zariadenia sa uistiť, že je zachovaná dostupnosť služby.
 • Ako zákazník opätovne umožňuje takéto zariadenia, on alebo ona musí priamo zapojiť Technická podpora zdrojov zariadenia vendorto skúmať problémy, ktoré spôsobujú existujúce zariadenie.
 • Akúkoľvek udalosť, ktorá nepriaznivo ovplyvňuje služby a že určíme spôsobené existujúce zariadenie MS budú označené ako vylúčenie dohody úroveň služby (SLA).
Pre všetkých zákazníkov nasadenie, spoločnosť Microsoft neposkytuje prvej strany technických Zákaznícka podpora pre integráciu a používanie WOC zariadenia s Office 365 (v multifunkčný, venované a ITAR konfigurácie). Našu pozíciu a dôvody sú uvedené nasledovne:
 • Nemôžeme poskytovať aktívnu podporu pre tieto zariadenia alebo súvisiacich tretej-party software, ktoré nemáme kontrolu. Tieto zariadenia sedieť medzi klientom a naše servery. Vplyv každej sieťovej komunikácie a môžu potenciálne ovplyvniť naše služby. Nemôžeme brať zodpovednosť za prípadné problémy spôsobené týmito zariadeniami.
 • Ako sme nemôže diagnostikovať zariadenia priamo, môžeme požiadať obísť počas podporu diagnostiku a riešenie problémov. Vynechanie WOC zariadenia rieši problém, zákazník musí pracovať s výrobcu zariadenia získať dlhodobý rozlíšenie (napr. kód update) a potom znova zapnite zariadenie.
 • Uvedomujeme si, že naši zákazníci musieť nasadiť takýchto zariadení. Ale vzhľadom na svoju zložitosť by tieto zariadenia zostávajú na zodpovednosti zákazníka keď sa vyskytnú nejaké problémy.
V súhrnných WOC zariadenia sú považované za súčasť zákazníka lokálnym krajiny, a ak sú použité, akékoľvek súvisiace otázky zodpovednosti zákazníka. Ako budeme pokračovať v zlepšovaní službu Office 365, zmeny môžu potenciálne ovplyvniť výkon týchto zariadení. Je povinnosťou zákazníka a výrobcu zariadenia, vykonať akékoľvek potrebné úpravy na podporu zmeny našich služieb.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Vlastnosti

ID článku: 2690045 - Posledná kontrola: 17. októbra 2013 - Revízia: 9.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Business Productivity Online Dedicated
 • Microsoft Business Productivity Online Suite Federal
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
Kľúčové slová: 
vkbportal226 o365 kbmt KB2690045 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2690045

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com