Office 365 ile en iyi duruma getirme denetleyicisine WAN aygıtları kullanarak

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2690045 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Özet
Microsoft Office 365 WAN iyileştirme denetleyicisi aygıtları (olarak da bilinen WAN ivme ve aygıtları önbelleğe alma) kullanmayı gerektirmez, ne de Biz bu çözümler verimliliği üzerinde yorum yapabileceği. Müşteriler için çevrimiçi Microsoft Exchange ve Microsoft SharePoint çevrimiçi gecikme süresi yüksek veya düşük bant genişlikli koşullarda performansını artırmak için bu tür aygıtlar kullanmak isteyebilirsiniz. Biz çok müşterili (MT), (D) ayrılmış veya ITAR servis dağıtım yapılandırmaları olup olmadığını, Office 365 bu aygıtlarla dağıtmanın kendi takdirine kullanmak için müşterilerimize.

Microsoft forWAN en iyi duruma getirme denetleyicisi (WOC) aygıtları birinci şahıs teknik müşteri desteği sunmaz. Diğer ağ altyapı donanımı gibi birlikte çalıştıkları ve biz düzenli servis güncelleştirmelerin bir parçası çalışmaya devam emin olmak için herhangi bir sorumluluk almak yapmak emin olmak için Office 365 bu aygıtlarla kullanımı sınanmamış. Müşteriler, teknik destek almak için doğrudan kendi WOC satıcılar ile çalışması gerekir.

Destek olayları sırasında biz WOC aygıtlar kullanıyorsanız bize bildirmek müşteri gerektirir. Ayrıca müşteriler için Office 365 WAN en iyi duruma getirme hizmeti atlamak için kolay bir yol olması gerekir. Biz Office 365'te bir müşteri servis sorunu çözmeye çalışın, biz biz tanılama ve sorun çözümü ile devam etmeden önce bu aygıtları atlama modunda konması isteyebilir. Atlama moduna göre mantıksal veya fiziksel aygıt müşteri ve Office 365 arasında altyapı Yolu kaldırır ağ veya aygıt yapılandırması herhangi bir bileşimini demek isteriz.
Daha fazla bilgi
Office 365 adanmış ve ITAR müşteriler yükleyebilir ve kendi takdirine at Service WOC aygıtları'nı kullanın. Biz ortak bir müşterinin özel ağ sona erdiği Microsoft veri merkezlerinde bu aygıtların konumunu sağlar. Biz yalnızca Office 365 ayrılmış ve ITAR dağıtımlar için çoklu kiracı hizmet için bu seçeneği etkinleştirmek unutmayın. Aynı avantajlardan faydalanmak için bazı WOC satıcılar yalnızca müşterinin veri merkezi dağıtmak için seçenek sunar ve ortak bir Microsoft veri merkezi konumda gerektirmez.Office 365 hizmetinin güvenilirliğini WOC aygıtlarının kullanımını potansiyel olarak etkileyebileceğinden, bu aygıtlar kullanmak üzere kabul etmek, müşteriler aşağıdaki kabul etmelisiniz:
 • Bir müşteri destek isteği hizmeti erişim sorunu tanılamak içeriyorsa, müşteri isterse Microsoft çevrimiçi destek hizmetlerinin kurduğunda (bkz: çevrimiçi gönderim tarafından kullanılan WOC aygıtları ifşahttp://support.microsoft.com/kb/2694621) veya telefonla (bkz: http://support.microsoft.com/kb/2573289).
 • Bu aygıtlar tarafından Microsoft sorun giderme sırasında performansı veya Office 365 hizmeti bileşenlerini kullanılabilirliğini etkiler bulunursa, biz hizmet kullanılabilirliği korunduğundan emin olmak için WOC aygıtını atlamak için müşteri isteyebilir.
 • Bir müşteri bu tür aygıtların yeniden etkinleştirir önce kullandıysa veya doğrudan teknik destek tanıyan gereken aygıt vendorto kaynaklarından varolan aygıt tarafından neden olduğu sorunları araştırmak.
 • Hizmet ve varolan WOC aygıt tarafından neden olduğu belirleriz olumsuz yönde etkileyen herhangi bir olay, bir hizmet düzeyi sözleşmesi (SLA) dışlama tanımlanır.
Tüm Müşteri dağıtımlar için Microsoft Teknik birinci şahıs müşteri desteği tümleştirme ve WOC aygıtları ile Office 365 (çoklu kiracı, adanmış ve ITAR yapılandırmaları) kullanım sağlamaz. Bizim konum ve stratejinin aşağıda özetlenmiştir:
 • Biz değil kontrol ilgili üçüncü taraf yazılım veya bu aygıtlar için biz önleyici destek sağlayamaz. Bu aygıtlar, istemci ve bizim sunucular arasında sit. Bunlar her ağ iletişimi etkileyen ve büyük olasılıkla hizmetimizi etkileyebilir. Biz bu aygıtlar tarafından neden olduğu sorunları için sorumluluk alamaz.
 • Aygıtlar doğrudan tanılama yapamaz gibi biz Destek Tanı ve sorun giderme sırasında atlamak isteyebilir. Müşteri WOC aygıtları atlayarak bir sorunu giderirse, aygıt üreticisi ile (örneğin, bir kod güncelleştirmesi) uzun vadeli bir çözüm elde etmek için ve ardından aygıt yeniden etkinleştirmek için çalışması gerekir.
 • Biz müşterilerimizin bu tür aygıtlar dağıtmak gerekebilir varırsınız. Ancak herhangi bir sorun ortaya çıkar, kendi karmaşıklığı nedeniyle, bu aygıtların Müşteri'nin sorumluluğu kalır.
Özet WOC aygıtları müşterinin yerinde yatay bir parçası olarak kabul edilir ve kullanılıyorsa, Müşteri'nin sorumluluğu ilgili sorunlar var. Office 365 hizmet geliştirmeye devam ederken, değişiklikler büyük olasılıkla bu aygıtların performansını etkileyebilir. Bizim hizmet değişiklikleri desteklemek için müşteri ve aygıt üreticisine gerekli değişiklikleri yapmak için sorumluluğundadır.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özellikler

Makale numarası: 2690045 - Last Review: 17 Ekim 2013 Perşembe - Gözden geçirme: 9.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Business Productivity Online Dedicated
 • Microsoft Business Productivity Online Suite Federal
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
Anahtar Kelimeler: 
vkbportal226 o365 kbmt KB2690045 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2690045

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com