За допомогою WAN оптимізації контролер пристроїв Не на роботі 365

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2690045 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Зведення
Microsoft Office 365 не вимагатиме сценарій виконання WAN оптимізації контролер пристрої (також відомий як WAN прискорення і кешування пристрої), а також ми можемо прокоментувати ефективності цих рішень. Гості можуть визначити такі пристрої для Збільшення продуктивності в умовах високу латентність або низької пропускної здатності для Microsoft Exchange Online та Microsoft SharePoint Online. Ми консультуємо клієнтів використовувати власний розсуд в розгортання цих пристроїв Не на роботі 365, будь то в кількох компонентів (MT), присвячений (D) або ІТАР налаштуваннями застосунок-служба розгортання.

Microsoft не пропонує компактної технічної представник служби підтримки клієнтів forWAN оптимізації контролер (Пістолетні) пристроями. Як і в інших мережі інфраструктури обладнання, ми не тестували сценарій виконання цих пристроїв Не на роботі 365, щоб переконатися, що вони працюють, ні ми приймаємо ніякої відповідальності за переконавшись, що вони продовжують працювати в рамках регулярними рейсами оновлень. Гості повинні працювати безпосередньо з їх Пістолетні постачальників для отримання технічної підтримки.

Під Вільний час підтримки інцидентів ми вимагаємо клієнтів, щоб повідомити нам, якщо вони використовують Пістолетні пристроїв. Ми також вимагають, що гості мають легкий спосіб обійти WAN оптимізації сервісу для служби Office 365. Коли ми намагаємося вирішити питання служба підтримки клієнтів у службі Office 365, ми можемо попросити, що ці пристрої покласти в обхід режимі перед тим, як ми продовжуємо діагностика та випуск резолюції. Обхід режим ми маємо на увазі будь-яке поєднання конфігурації мережі або пристрій, що логічно або фізично вилучає пристрій з інфраструктури шлях між замовником та Office 365.
Додаткові відомості
Office 365 виділеного і ІТАР гості можуть встановити та використовувати Пістолетні пристроїв зі службою на свій власний розсуд. Ми включити спільне розміщення цих пристроїв у закінчується клієнта приватну мережу центрів обробки даних Microsoft. Майте на увазі, що ми ввімкнути цей параметр лише для Office 365 виділений і ІТАР розгортання, а не для кількох компонентів служби. Реалізувати ті ж переваги, деякі Пістолетні виробники пропонують опцію розгортати лише в центрі даних замовника, і вони не потребують спільне розміщення в центрі даних Microsoft.Оскільки сценарій виконання Пістолетні пристроїв може негативно вплинути на надійність служби Office 365, гості повинні погодитися з наступними коли вони вважають за краще використовувати ці пристрої:
 • Якщо запит клієнта підтримки включає в себе діагностування питання обслуговування доступу, клієнт повинен розкрити Пістолетні пристроїв, які застосовують коли він або вона контакти Microsoft Online підтримує застосунок-служба online підпорядкування (див.http://support.Microsoft.com/kb/2694621) або по телефону (див. http://support.Microsoft.com/kb/2573289).
 • Якщо ці пристрої зустрічаються, щоб вплинути на продуктивність або наявність компонентів служби Office 365 під Вільний час усунення несправностей корпорацією Майкрософт, ми можемо попросити замовника в обхід Пістолетні пристрій, щоб переконатися, що можливість підключення послуг ведеться.
 • Перш ніж клієнт повторно застосовує таких пристроїв, він чи вона безпосередньо повинен займатися технічна підтримка ресурсів пристрій vendorto розслідування питань, які викликані наявний пристрій.
 • Будь-яка подія, що негативно впливає на обслуговування і що ми визначимо, щоб бути викликані наявною Пістолетні позначаються як угода рівень обслуговування (SLA) виключення.
Для всіх розгортання клієнта, що Microsoft не передбачає компактної технічної представник служби підтримки клієнтів інтеграція та застосування Пістолетні пристроїв Не на роботі 365 (в декількох орендар, виділеного і ІТАР конфігураціях). Наша позиція і обгрунтування викладені в такий спосіб:
 • Ми не можемо надати активну підтримку для цих пристроїв або пов'язаних програмного забезпечення сторонніх виробників, яке ми не контролюємо. Ці пристрої сидіти між клієнтом і наші сервери. Вони впливають на кожен мережі зв'язок "один-до-одного" та може негативно вплинути на наші застосунок-служба. Ми не може взяти на себе відповідальність за будь-які проблеми, викликані цими пристроями.
 • Як ми не може діагностувати пристроями безпосередньо, ми можемо попросити обійти їх під Вільний час підтримки діагностика або виправлення неполадок. Якщо в обхід Пістолетні пристроїв Усувається проблема, замовника потрібно звернутися до виробника пристрою для отримання довгострокової роздільну здатність (наприклад, оновлення коду) і потім знову увімкнути пристрій.
 • Ми розуміємо, що наші гості, можливо, доведеться розгортати таких пристроїв. Але через свою складність, ці пристрої залишаються відповідальність клієнта, коли виникають будь-які питання.
У резюме Пістолетні пристроїв вважаються частиною клієнта локальний краєвид, і якщо вони використовуються, будь-яких пов'язаних питань відповідальність клієнта. В міру поліпшення служби Office 365, зміни можуть негативно вплинути на ефективність роботи цих пристроїв. Це відповідальність клієнта, а виробник пристрою зробити будь-які необхідні зміни підтримати наші застосунок-служба зміни.
Розгорнути все | Згорнути все

Властивості

Номер статті: 2690045 - Востаннє переглянуто: 17 жовтня 2013 р. - Редакція: 7.0
Застосовується до:
 • Microsoft Business Productivity Online Dedicated
 • Microsoft Business Productivity Online Suite Federal
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
Ключові слова: 
vkbportal226 o365 kbmt KB2690045 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2690045

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com