Chybová zpráva: Ovladač NT1003.SYS není kompatibilní se systémem Windows ME

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 269138 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o upgrade počítače na Windows ME setkat se následující chybová zpráva:
Ovladač NT1003.SYS není kompatibilní se systémem Windows ME (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).). Musíte připojit http://www.nogatech.com/vfw/vfwupdate.htm získat aktualizovaný ovladač. Po aktualizaci ovladače můžete pokračovat v instalaci nebo přečíst na disku CD-ROM systému Windows ME Hardware.txt.

Příčina

Tato situace může nastat, pokud máte sběr zařízení (Universal Serial Bus), který používá čipů NT1003 vyrobeno Nogatech. Zařízení známé použití této čipové sadě je Video F5U207 Belkin USB sběr karty.

Řešení

Kontakt výrobce video USB Capture zařízení připojeno k počítači nebo navštivte web Nogatech.

Jak potíže obejít

Obejít tuto zprávu pomocí nástroje programy grafem.@je ovládacím odebrat software Videobus USB Belkin Components a spusťte znovu instalační program systému Windows ME.

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Vlastnosti

ID článku: 269138 - Poslední aktualizace: 9. února 2014 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Millennium Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb kbprod2web KB269138 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:269138

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com