Po provedení synchronizace aplikace Outlook pro entitu, která obsahuje pole data v aplikace Microsoft Dynamics NAV 2009 se zobrazí chybová zpráva "datum je neplatná"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2692299 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek se týká aplikace Microsoft Dynamics NAV ve všech zemích a ve všech národních jazykových prostředích.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládá rozšíření entitu, která obsahuje pole data v aplikace Microsoft Dynamics NAV 2009. Po provedení synchronizace aplikace Outlook pro subjekt, pokud je pole prázdné zobrazí následující chybová zpráva:
Datum je neplatné.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Však je určena pouze k opravě problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze u systémů, ve kterých dochází k problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud jste závažně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci service pack aplikace Microsoft Dynamics NAV 2009 nebo další verzi produktu Microsoft Dynamics NAV, která tuto opravu hotfix obsahovat.

Poznámka: Ve zvláštních případech poplatky účtovány podpory mohou být účtovány, pokud pracovník technické podpory společnosti Microsoft Dynamics a souvisejících produktů Určuje, že konkrétní aktualizace vyřeší váš problém. Výdaje na technickou podporu týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní aktualizací.

Informace o instalaci

Společnost Microsoft poskytuje ukázky programování pouze pro ilustraci bez žádné záruky výslovně uvedené nebo předpokládané. Zahrnuje, ale není omezen pouze na předpokládaných záruk obchodovatelnosti nebo vhodnosti pro určitý účel. Tento článek předpokládá, že jste obeznámeni s programovacím jazykem, který je předmětem ukázky a s nástroji, které slouží k vytvoření a ladění skriptu. Pracovníci podpory společnosti Microsoft mohou vysvětlit funkce určitého postupu. Však nemohou tyto příklady funkce nebo konstrukce podle konkrétních požadavků.

Poznámka: Před instalací této opravy hotfix ověřte, že všichni uživatelé klienta Microsoft Navision odhlášen systému. To zahrnuje Microsoft Navision Application Services (NAS) uživatelé klienta. Je třeba klienta pouze uživatel přihlášený při implementaci opravy hotfix.

Implementaci opravy hotfix, musí mít licenci vývojáře.

Doporučujeme, aby uživatelský účet v okně přihlášení k systému Windows nebo v okně přihlášení databáze přiřadit "SUPER" ID role. Pokud nelze uživatelskému účtu přiřadit ID role "SUPER", je třeba ověřit, že uživatelský účet má následující oprávnění:
  • Změnit oprávnění pro objekt, který budete měnit.
  • System Object ID 5210 objektu a objekt System Object ID 9015 oprávnění ke spuštění.


Poznámka: Nemáte práva k úložištím dat. Pokud nebudete provádět opravu dat.

Změny kódu

Poznámka: Vždy otestujte opravy kódu v kontrolovaném prostředí před instalací opravy pracovních počítačů.
Chcete-li tento problém vyřešit, změňte kód v synchronizace aplikace Outlook. Procedura NAV Mgt (5301) takto:

Existující kód

...
'Date':
BEGIN
TempTime := 000000T;
IF NOT EVALUATE(TempDate,FORMAT(FieldRef.VALUE)) THEN
TempDate := 01014501D;
OSynchField1.RESET;
...

Změněný kód

...
'Date':
BEGIN
TempTime := 000000T;
IF NOT EVALUATE(TempDate,FORMAT(FieldRef.VALUE)) OR (TempDate = 0D) THEN
TempDate := 01014501D;
OSynchField1.RESET;
...

Požadavky

Musí mít jeden z následujících produktů po instalaci této opravy hotfix:
  • Microsoft Dynamics NAV 2009 R2
  • Aktualizace Service Pack 1 pro systém Microsoft Dynamics NAV 2009

Informace o odinstalaci

Tato oprava hotfix nelze odebrat.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".
Poznámka: Toto je článek "Rychle publikovat" vytvářet přímo v rámci podpory společnosti Microsoft. Informace obsažené v tomto dokumentu je k dispozici jako-v reakci na nově vznikající problémy. O rychlost v jeho zpřístupnění materiály mohou zahrnovat typografické chyby a mohou být přezkoumány, kdykoli bez předchozího upozornění. Viz Podmínky použití pro další aspekty.

Vlastnosti

ID článku: 2692299 - Poslední aktualizace: 26. dubna 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics NAV 2009
Klíčová slova: 
kbqfe kbmbsmigrate kbsurveynew kbmbscodefix kberrmsg kbmt KB2692299 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2692299

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com