Poprawka: Składnik potoku BizTalk dla konwersji danych hosta nie zwraca błędu, gdy nie można załadować jego skojarzony.NET Framework zgromadzenia w Host Integration Server 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2692557 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Kiedy nie można załadować The BizTalk składnik potoku dla przekształcenia danych hosta.NET Framework Zgromadzenia, definiujący przekształcenia danych Microsoft Host Integration Server 2010, składnik nie zwraca błąd. W takiej sytuacji bez konwersji danych jest wykonywane dla plików, które są przesyłane do składnika.

Rozwiązanie

Informacje o poprawce

Poprawka rozwiązująca ten problem znajduje się w pakiecie zbiorczej aktualizacji 4 dla Host Integration Server 2010.

Aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskania pakietu aktualizacji zbiorczej, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2691943Zbiorczy pakiet aktualizacji 4 dla Host Integration Server 2010

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Po zastosowaniu tej aktualizacji składnika potoku BizTalk do konwersji danych hosta nie może załadować, zwraca komunikat o błędzie "nieprawidłowy montaż path".NET Framework zestawu. Ten komunikat o błędzie jest rejestrowany w dzienniku aplikacji i w konsoli Microsoft BizTalk Server Administration.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2692557 - Ostatnia weryfikacja: 1 czerwca 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2692557 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2692557

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com