Düzeltme: onunla ilişkili yükleyemediğinde ana veri dönüşümü için BizTalk potansiyel satış bileşenini hata döndürmez.net Framework derlemesini Host Integration Server 2010

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2692557 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Ana veri dönüşümü için BizTalk potansiyel satış bileşenini kullandığınızda yükleyemiyor.Microsoft Host Integration Server 2010 tanımlayan veri dönüştürme net Framework derleme bileşen hata döndürmez. Bu durumda, hiçbir veri dönüşümü bileşen gönderilen dosyalar için gerçekleştirilir.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Bu sorunu gideren düzeltme, Host Integration Server 2010 için toplu güncelleştirme paketi 4 bulunmaktadır.

Toplam edinme hakkında daha fazla bilgi için güncelleştirme paketi, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2691943Host Integration Server 2010 için toplu güncelleştirme paketi 4

Durum

Microsoft, "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Bu güncelleştirme uygulandıktan sonra onu yükleyemediğinde ana veri dönüşümü için BizTalk potansiyel satış bileşenini "derleme geçersiz yol" hata iletisini döndürür.net Framework derleme. Bu hata iletisini, Microsoft BizTalk Server Yönetim Konsolu ve uygulama günlüğüne de kaydedilir.

Özellikler

Makale numarası: 2692557 - Last Review: 1 Haziran 2012 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2692557 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2692557

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com