Externých používateľov nemôžete pripojiť k Lync Online konferencie anonymne alebo ako hostia

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2693625 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.

Nie ste si istí ktoré vydanie Office 365 používate? Zistite to na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Používam vylepšenú službu balíka Office 365?
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Pri pokuse pripojiť sa na konferencii Microsoft Lync pomocou klient Microsoft Lync 2010 Attendee, môže vyskytnúť jeden z nasledujúcich príznakov:

Príznak 1
Účastníka, ktorý klikne na odkaz k schôdze v režime online pre Microsoft Lync Online a potom dostane nasledujúca chyba v klientovi programu Lync 2010 Attendee:
Referenčné číslo 101 (zdroj 238)
Vyskytol sa problém pri overovaní certifikátu zo servera.
Príznak 2
Účastník nie je nastúpil na stretnutie s prezentačné schopnosti ako zdieľanie.

Príznakom 3
Účastníka klikne na prepojenie pripojiť schôdze v režime online pre program Lync Online. Avšak, Lync Online klient nenačíta. Namiesto toho Microsoft Lync webová aplikácia načíta.

RIEŠENIE

Pre symptóm 1
Vyriešiť príznakom 1, pridajte potrebné záznamy DNS na vyriešenie problému.

Skontrolujte, či _sipfederationtls._tcp.domény záznam a _sip._tls.záznam domény DNS (kde zástupný symbol domény predstavuje príponu domény vašej identifikácie používateľa). Tieto záznamy sú povinné anonymných používateľov mimo vašej organizácie mohli vyhľadať a pripojiť k správne serverom Lync Online. Tieto záznamy by mali byť nakonfigurovaný nasledovne:
Record Type: SRV Record name: _sipfederationtls Protocol: _tcp Weight: 1 Priority: 100 Destination Host: sipfed.online.lync.com Record Type: SRV Record name: _sip Protocol: _tls Port: 443 Weight: 1 Priority: 100 Destination Host: sipdir.online.lync.com
Ďalšie informácie o konfigurovaní potrebných záznamov DNS pre službu Lync Online, navštívte nasledujúce webové stránky Microsoft:
Wiki: Zabezpečenie siete pracuje s Lync Online
2566790Riešenie problémov s konfiguráciou Lync Online DNS v Office 365
Príznaky 2 a 3
Vyriešiť príznaky 2 a 3, používateľ by mali buď prejsť ich predvolený prehľadávač Windows Internet Explorer alebo skopírovať odkaz pripojiť schôdze on-line z ich pozvanie a vložte ho vo svojom prehliadači.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Pre symptóm 1
Klienta aplikácie Lync 2010 Attendee nemôže správne nájsť servery Lync Online vzhľadom na chýbajúce záznamy SRV v systéme DNS. Tieto záznamy umožnia anonymným používateľom pripojiť k Lync Online konferencie.

Príznaky 2 a 3
Používateľ používa Google Chrome ako predvolený prehliadač. V Lync Browser Helper nie je nakonfigurovaný pre prehliadač Google Chrome po inštalácii klienta aplikácie Lync 2010 Attendee.

Produkty tretích strán spomínané v tomto článku vyrábajú spoločnosti, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft nepreberá žiadnu záruku za výkonnosť alebo spoľahlivosť týchto výrobkov.

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2693625 - Posledná kontrola: 18. septembra 2013 - Revízia: 13.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
  • Microsoft Office Communications Online
  • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
  • Microsoft Lync 2010 Attendee
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365e o365p o365022013 after upgrade o365062011 pre-upgrade o365m kbmt KB2693625 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2693625

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com