Outlook salt okunur medyayı neden desteklemiyor (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 269520 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede Outlook salt okunur medyayı neden desteklemiyor.

Daha fazla bilgi

Neden Outlook Kişisel Klasörler (.pst) dosyaları salt okunur medya (örneğin, CD-ROM) veya salt okunur klasörleri açmayı desteklemiyor üç nedeni vardır:
  • .Pst dosyası, bir veritabanı dosyası biçimidir. Kullanıcı Outlook kullanıcı arabirimi üzerinden gider olarak kullanıcı bilgisayarın arama ve sıralama (kullanıcı içeriği görünümündeki sıralamak için bir görünüm sütun başlığını tıklattığında için benzer) yanıt bekler. Bilgisayar arama ve sıralama Bu yordamlar kullanılabilir olan .pst dosyasına yazılamıyor olmalıdır.
  • Örneğin kullanıcı sütunları eklemek isteyebilirsiniz görünümü içeriğini değiştirmek kullanıcının beklediği ve kullanıcı, Outlook'un geçerli sıralama, filtre vb. anımsamasını isteyebilirsiniz. Görünüm tanımı, özel bir alanına bilgi, Outlook klasörüne kaydeder, bu nedenle görünüm tanımı .pst dosyasına yazılır.
  • .Pst dosyasını bir tek kullanıcı dosya biçimidir. Bilgisayar dosyası bilgisayar hakkındaki bilgileri yazılamıyor, dosyanın özel bir alan kullanır. Dosya, dosyaya erişim, diğer bilgisayarlar dosyanın ilk bilgisayara kapatana kadar dosya erişimini engeller, ancak aynı bilgisayardaki diğer işlemlerin sağlar. Iki bilgisayar aynı zamanda .pst dosyasını açtığınızda "dosya kilidi" Bu özellik olmadan dosya hasar açık bilgisayardır.
Bu tasarım kararları Outlook ve ileti uygulama programlama arabirimi (MAPI) çekirdek mimarisi yansıtır.

Kişisel Klasörler dosyalarını dosya paylaşımları üzerinde desteklenmiyor. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
297019Kişisel klasör dosyaları LAN veya WAN bağlantısı üzerinden desteklenmiyor

Özellikler

Makale numarası: 269520 - Last Review: 27 Ocak 2007 Cumartesi - Gözden geçirme: 5.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Office Outlook 2003
  • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
  • Microsoft Outlook 2000
  • Microsoft Outlook 98 Standard Edition
  • Microsoft Outlook 97 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo KB269520 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:269520

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com