Specifikace verze 1.7 WD: Format (RTF) RTF dostupné

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 269575 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Nejnovější verze Rich Text Format (RTF) Specification (verze 1.7) je k dispozici pro zobrazení na webu Developer Network.

Specifikace RTF (RICH Text Format) poskytuje formát pro výměnu textu a grafiky, které lze použít s různých výstupních zařízeních, operační prostředí a operačních systémů. RTF používá American National Standards Institute (ANSI), PC-8, Macintosh nebo IBM PC znak nastavit řízení znázornění a formátování dokumentu na obrazovce a v tisku. S Specifikace RTF dokumenty vytvořené v různých operačních systémů a různých softwarových aplikací lze přenést mezi těchto operačních systémů a aplikací.

Další informace

Specifikace RTF (RICH Text Format) je metoda kódování formátovaného textu a grafiky pro snadný přenos mezi aplikacemi. Uživatelé aktuálně, závisí na překladu speciální software přesunout textový dokumentů mezi různými aplikacemi MS-DOS, Microsoft Windows, OS/2, Macintosh a Power Macintosh.

K zobrazení Rich Text Format (RTF) Specification verze 1.7, naleznete na následujícím webu:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=e5b8ebc2-6ad6-49f0-8c90-e4f763e3f04f&DisplayLang=en
Verze 1.7 RTF obsahuje všechny nové ovládací prvek slova zavedených aplikací Microsoft Word pro Windows 95 verze 7.0, Word 97 pro Windows Word 98 pro Macintosh a Word 2000 pro Windows i dalších produktů společnosti Microsoft.

Vlastnosti

ID článku: 269575 - Poslední aktualizace: 14. srpna 2007 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Word 2002 Standard Edition
  • Microsoft Word 2000 Standard Edition
  • Microsoft Word 97 Standard Edition
  • Microsoft Word 95 Standard Edition
  • Microsoft Word 95a
  • Microsoft Word 2001 pro počítače Mac
  • Microsoft Word 98 pro počítače Macintosh
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB269575 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:269575

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com