1.7 Specification Version WD: Zengin metin biçimi (RTF) kullanılabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 269575 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Zengin metin biçimi (RTF) en son sürümünü Specification (sürüm 1.7), Microsoft Developer Network Web sitesini görüntülemek için kullanılabilir.

Zengin metin biçimi (RTF) belirtimi, farklı çıkış aygıtları, işletim ortamları ve işletim sistemleri ile kullanılan metin ve grafik değişimi için bir biçim sağlar. RTF, American National Standards ınstitute (ANSI), PC-8, Macintosh veya IBM PC karakter gösterimi denetlemek için ve ekranında ve baskıda bir belgenin biçimlendirmesini kullanır. RTF belirtimi, farklı işletim sistemleri altında oluşturulan belgeler ve başka yazılım uygulamaları, bu işletim sistemleri ve uygulamalar arasında aktarılabilir.

Daha fazla bilgi

Zengin metin biçimi (RTF) belirtimi, biçimlendirilmiş metin ve grafikler için uygulamalar arasında daha kolay Aktarım Kodlama yöntemidir. Şimdilik, sözcük işlem belgeleri, MS-DOS, Microsoft Windows, OS/2, Macintosh ve Power Macintosh farklı uygulamalar arasında taşımak için özel bir çeviri yazılımı kullanıcıları bağlıdır.

Specification (sürüm 1.7, zengin metin biçimi (RTF) görüntülemek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=e5b8ebc2-6ad6-49f0-8c90-e4f763e3f04f&DisplayLang=en
RTF sürüm 1.7, Windows 95 sürüm 7.0, Word 97 for Windows, diğer Microsoft ürünlerinin yanı sıra Macintosh ve Windows için Word 2000 için Word 98 için Microsoft Word tarafından sunulan tüm yeni denetim sözcükleri içerir.

Özellikler

Makale numarası: 269575 - Last Review: 14 Ağustos 2007 Salı - Gözden geçirme: 2.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Word 2002 Standard Edition
  • Microsoft Word 2000 Standard Edition
  • Microsoft Word 97 Standard Edition
  • Microsoft Word 95 Standard Edition
  • Microsoft Word 2.35acres
  • Microsoft Word 2001 for Mac
  • Microsoft Word 98 for Macintosh
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo KB269575 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:269575

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com