XADM: Zprávy odeslané přes Internet Mail Service obsahovat znaky UTF-8-encoded

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 269576 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Když odesíláte zprávu, která používá kódování UTF-8 (Unicode) příjemci v síti Internet prostřednictvím Exchange Server 5.5 Internet Mail Service a příjemce zobrazení vlastností zprávy v e-mailového klienta, Komu, od, kopie, Skrytá nebo polí Předmět může obsahovat znaky UTF-8-kódování, které nejsou dekódovanou.

Adresa SMTP odesílatele také se zobrazí v poli od s následující řetězec předpony zapouzdření IMCEA:
[IMCEAEX-_O=Organization_OU=Site_CN=ContainerName_CN=someone@microsoft.com]

Příčina

K tomuto problému může dojít, pokud ručně vybrat UTF-8 při odesílání zpráv prostřednictvím počítače Exchange Server 5.5 znakové sadě. Tomuto problému může také dojít, pokud používáte Microsoft Outlook Web Access (OWA) odeslat zprávy prostřednictvím počítače Exchange 2000 a Exchange 2000 počítače směruje zprávy přes Internet Mail Service 5.5 Exchange Server počítače ve stejné síti.

Pokud úložiště informací Exchange Server 5.5 používá kódování UTF-8, přestože není nutné pro úspěšné doručení zprávy, že typ kódování, nemusí být e-mailový klient příjemce používá k zobrazení zprávy moci dekódování UTF-8-kódované informace.

Řešení

Tyto potíže vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro Exchange Server 5.5. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
191014XGEN: Jak získat nejnovější aktualizace Exchange Server 5.5

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v Microsoft Exchange Server verze 5.5. Tento problém byl poprvé opraven v Exchange Server 5.5 Service Pack 4.

Vlastnosti

ID článku: 269576 - Poslední aktualizace: 30. ledna 2014 - Revize: 5.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbexchange550sp4fix kbnofix KB269576 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:269576

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com