Nelze přidat na webovou složku složky místa v síti

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 269681 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokus o přidat webovou složku složce Místa v síti, ale neúspěšné a zobrazí následující chybová zpráva:

Zadaná složka nezobrazí být platná

Příčina

Toto chování může dojít, pokud máte systémových zásad, který přesměruje složka data aplikací uživatele a zabrání vytvoření používající funkce webové složky Msdaipp. Složky Msdaipp obvykle umístěny ve složce \Application Data\Microsoft Userprofile uživatele.

Pokud nepoužíváte systémových zásad při prvním vytvoření webové složky ve složce Místa v síti pomocí Průvodce přidáním místa v síti, je vytvořen podadresář. Nastavení systémových zásad změnit složku data \Application Userprofile universal naming convention (UNC) na síťovém serveru Průvodce nevytvoří složku Msdaipp v přesměrovaném umístění a zobrazí předchozí chybová zpráva.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 269681 - Poslední aktualizace: 28. února 2007 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kberrmsg kbfix kbprb KB269681 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:269681

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com