%1 Için bir Web klasörü eklemek ayarlarımı Ağ Bağlantılarım klasörü

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 269681 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Ağ Bağlantılarım klasörüne bir Web klasörü ekleme girişiminde, ancak işlem başarısız olur ve aşağıdaki hata iletisini alırsınız:

Girdiğiniz klasör geçerli görünmüyor

Neden

Bu davranış, bir sistem ilkesi, kullanıcının Application Data klasörünü yeniden yönlendirir ve Web Klasörleri özelliğini kullanan Msdaipp klasör oluşturulmasını engeller varsa oluşabilir. Msdaipp normalde kullanıcının Userprofile \Application Data\Microsoft klasörüne altında bulunur.

Bir Web klasörü Ağ Bağlantılarım klasöründe ağ konumu Ekleme Sihirbazı ile oluşturduğunuz ilk kez bu sistem ilkesi kullandığınız zaman, bir alt dizininde oluşturulur. Bir Evrensel Adlandırma Kuralı (UNC bir ağ sunucusunda) Userprofile \Application veri klasörünü değiştirmek için bir sistem ilkesini ayarlarsanız, bu sihirbazı yeniden yönlendirilen konumunda Msdaipp klasörü oluşturmaz ve önceki hata iletisi alırsınız.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 269681 - Last Review: 28 Şubat 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbenv kberrmsg kbfix kbprb KB269681 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:269681

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com