Poprawka: Haseł, które zawierają znaki specjalne mogą nie być rozpoznawane Nokia poczty dla użytkowników programu Exchange w Forefront Unified Access Gateway (UAG) 2010 z dodatkiem SP1

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2697049
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Tułowia HTTPS można skonfigurować w Microsoft Forefront Unified Access Gateway (UAG) 2010 z dodatkiem Service Pack 1 (SP1) dla usług Microsoft Exchange 2010.
  • Zainstalowaniu Nokia Mail for Exchange w wersji 2.9.158 na pniu Forefront UAG.
  • Użytkownicy używać znaków specjalnych, takich jak znak funt szterling (GBP) jako część ich hasła.
  • Użytkownik próbuje uzyskać dostęp do jego skrzynki pocztowej, korzystając z tułowia Forefront UAG.

W tym scenariuszu hasło użytkownika nie została rozpoznana.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować dodatek service pack, którą opisano w następującym artykule z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2710791 Opis dodatku Service Pack 2 dla programu Forefront Unified bramy Access 2010

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft
Produkty omówione w artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, dorozumianych ani odnośnie do wydajności lub niezawodności tych produktów.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2697049 - Ostatnia weryfikacja: 7 grudnia 2012 - Weryfikacja: 3.0
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2697049 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2697049

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com