Текст має неправильний формат, коли за допомогою вставки в Microsoft Office

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2697462
Розгорнути все | Згорнути все

ОЗНАКИ

Під час спроби використати на вирізати, копіювати, вставити, Спеціальне вставлення або команди формат за зразком у програмі Microsoft Office Suite, команда не працює належним чином. Наприклад, ви відчуваєте, одну або кілька таких ситуацій:

  • У Microsoft Office Excel, Microsoft Office Word або Microsoft Office PowerPoint копіюванні форматований текст. Коли ви вставляєте текст, вставлений текст втрачає своє форматування.
  • У Microsoft Word або PowerPoint ви скоротити форматований текст. Коли ви вставляєте текст, вставлений текст втрачає своє форматування.
  • У Microsoft Excel ви спробувати скоротити текст, але текст не вирізати. Натомість програма копіювання тексту а потім виконує операцію "Вставити як текст". Крім того, вставлений текст втрачає свою форматування та формули.
  • У Word, Excel або PowerPoint вирізання або копіювання тексту, і потім клацнути правою кнопкою миші, щоб спробувати вставити текст. Однак, параметри вставки, які відображаються в контекстному меню обмежені лише для звичайного тексту.
  • В Excel ви копіювання значень, які мають формули застосовуються. Під час виконання операції вставки, без формули вставляються значення.
  • У Word, Excel або PowerPoint вибрати Форматований текст, і клацніть кнопку Формат за зразком у стрічці. Однак, під час спроби застосувати форматування до іншого тексту, форматування не застосовується.
  • У Microsoft Excel, під час перетягування клітинок, з'являється таке повідомлення про помилку: "не можу спорожніли буфера обміну. Інша програма може використовувати буфера."

ПРИЧИНА

Ці проблеми виникають, тому що Skype, "Натисніть для виклику" надбудову для веб-браузерів (Версія 5.1.0.9560) увімкнуто, і інтернет-браузер відкрито у фоновому режимі під час використання програми Microsoft Office. Якщо закрити браузер Інтернету, вирізати, копіювати, вставити, Спеціальне вставлення та формат за зразком команди працюють належним чином.

Примітка Ця проблема впливає на всіх інтернет-браузерів.

РОЗВ'ЯЗАНН

Щоб вирішити цю проблему, завантажити та встановити останню версію "Клацніть на виклик" з наступних Skype на сайті:

Skype натисніть, щоб зателефонувати

Щоб визначити, чи версії Skype, встановлені після оновлення програми, відкрийте сторінку надбудов браузера і переконайтеся, що ви зараз є Skype 5.11.0.9874 або новішої версії встановлена.

Якщо у вас не встановлений Skype, докладнішу довідку можна знайти на читання: Спеціальна вставка параметр відсутній або не працює в Microsoft Office

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Ви також можете отримати допомогу від вMicrosoft AnswersІнтернет-спільнота, пошук більш докладну інформацію проСлужби підтримки Microsoft or Довідки Windows і як, або дізнатися більше проЗа сприяння підтримкиПараметри.

Властивості

Номер статті: 2697462 - Востаннє переглянуто: 28 червня 2012 р. - Редакція: 1.0
Ключові слова: 
kbmt KB2697462 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2697462

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com