Jak skonfigurować domyślnej klasy wiadomości dla nowych elementów w folderze programu Outlook

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2697986 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Streszczenie

Niektóre rozwiązania niestandardowego lub strony trzeciej zmiany domyślnej klasy wiadomości jest używany podczas tworzenia nowych elementów w folderze programu Microsoft Outlook. Klasa wiadomości jest skojarzony z każdego elementu w folderze. Ponadto definiuje który formularz wyświetlany, gdy element jest otwarty. Niestandardowego rozwiązania, zmiana domyślnej klasy wiadomości do folderu programu Outlook, odinstalowanie tego roztworu może nie Resetuj klasy wiadomości nowy element z folderu do konfiguracji domyślnej. W tej sytuacji różne problemy w programie Outlook, może występować, ponieważ domyślna klasa wiadomości nowy element folderu została zmieniona z wartością domyślną. Na przykład, jeśli kliknieszNowyprzycisk, aby otworzyć nowy element do folderu, w formie nie wydaje się być oryginalny domyślny formularz zainstalowanej przez program Outlook.

Jeśli nie używasz niestandardowego rozwiązania programu Outlook, która wymaga niestandardowej klasy wiadomości dla nowych elementów w folderze, zaleca się używanie domyślny komunikat klasy przynajmniej następujące podstawowe folderów programu Outlook:
  • Kalendarz
  • Kontakty
  • Zadania

Więcej informacji

Poniższa lista przedstawia główne domyślne foldery programu Outlook, w którym czasami znaleziono klas niestandardowych komunikatów. Druga kolumna tabeli zawiera domyślna klasa wiadomości jest używana dla folderu.

Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
FolderDomyślna klasa wiadomości
KalendarzIPM.Termin
KontaktyIPM.Kontakt
ZadaniaIPM.Zadania

Aby określić klasy wiadomości aktualnie skonfigurowane domyślne dla nowych elementów do folderu, wykonaj następujące kroki:
  1. Kliknij prawym przyciskiem myszy folder, a następnie kliknij przyciskWłaściwości.
  2. Wybierz Ogólne na karcie.
  3. Sprawdź wartość wyświetlana w poluPodczas księgowania do tego folderu, należy użyćLista.
  4. Jeśli chcesz zmienić domyślną klasę wiadomości dla nowych elementów, dodanie do folderu, kliknij przyciskPodczas księgowania do tego folderu, należy użyćLista, a następnie wybierz klasę wiadomości właściwe dla folderu. (Patrz tabela).
Uwaga Utworzone elementy w folderze przy użyciu niestandardowej klasy wiadomości, zmiana wartości użyć podczas księgowania do tego folderu nie powoduje zmiany klasy wiadomości dla tych istniejących elementów. Po zmianie Podczas księgowania do tego folderu, należy użyćwartość, tylko te elementy, które są tworzone po zmianie użyć klasy wiadomości nowo skonfigurowany.

Aby uzyskać więcej informacji na temat zmiany klasy wiadomości na istniejących elementów w folderze, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
201087 Jak zaktualizować istniejące elementy w folderze programu Outlook, aby użyć nowego formularza niestandardowego

Właściwości

Numer ID artykułu: 2697986 - Ostatnia weryfikacja: 29 maja 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Outlook 2010
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Office Outlook 2003
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2697986 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2697986

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com