Ako nakonfigurovať predvolenú správu triedu nové položky v priečinku programu Outlook

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2697986 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Niektoré vlastné alebo tretej-party riešenia zmeniť predvolenú triedu správy, ktorá sa používa pri vytváraní nových položiek do priečinka programu Microsoft Outlook. Trieda správy je priradená každej položky v priečinku. Navyše definuje ktoré tvoria zobrazíte po otvorení položky. Ak vlastné riešenia zmení predvolenú triedu správy pre priečinok programu Outlook, odinštalovať toto riešenie môže obnoviť trieda nový bod správy v priečinku s predvolenou konfiguráciou. V tejto situácii rôzne problémy sa môžu vyskytnúť v programe Outlook, pretože predvolenú triedu nový bod správy pre priečinok bol zmenený z predvolenej hodnoty. Napríklad, ak kliknete na tlačidloNovétlačidlo na otvorenie novej položky priečinka, formulár sa nezdá byť pôvodný predvolený formulár, ktorý bol nainštalovaný program Outlook.

Ak nepoužívate vlastné Outlook riešenie, ktoré vyžaduje trieda vlastné správy pre nové položky v priečinku, odporúčame použiť predvolenú správu triedy nasledujúce primárne priečinky programu Outlook:
  • Kalendár
  • Kontakty
  • Úlohy

DALSIE INFORMACIE

Nasledujúca tabuľka uvádza hlavné predvolené priečinky programu Outlook, v ktorom sú niekedy nájsť vlastné správy tried. Druhý stĺpec v tabuľke poskytuje predvolená trieda správy, používa pre priečinok.

Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
PriečinokPredvolená trieda správy
KalendárIPM.Vymenovanie
KontaktyIPM.Kontakt
ÚlohyIPM.Úloha

Ak chcete zistiť aktuálne nakonfigurovaná predvolená trieda správy nové položky v priečinku, postupujte nasledovne:
  1. Kliknite pravým tlačidlom na priečinok a potom kliknite na tlačidloVlastnosti.
  2. Vyberte Všeobecné karta.
  3. Skontrolovať hodnotu, ktorá sa zobrazí vKeď účtujete do tohto priečinka, použitezoznam.
  4. Ak chcete zmeniť predvolenú správu triedu nové položky môžete pridať do priečinka, kliknite naKeď účtujete do tohto priečinka, použitezoznam a potom vyberte príslušné hlásenie triedy pre priečinok. (Pozri tabuľku)
Poznámka Ak ste už vytvorili položky v priečinku s použitím vlastnej správy triedy, zmena pri účtovaní do tohto priečinka, použite hodnotu nemení trieda správy o týchto existujúcich položiek. Keď zmeníte Keď účtujete do tohto priečinka, použitehodnota iba položky, ktoré boli vytvorené po tejto zmene použije trieda novo nakonfigurovaný správy.

Ďalšie informácie o tom, ako zmeniť trieda správy o existujúcich položiek v priečinku nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
201087 Ako aktualizovať existujúce položky v priečinku programu Outlook na používanie nového vlastného formulára

Vlastnosti

ID článku: 2697986 - Posledná kontrola: 29. mája 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Outlook 2010
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Office Outlook 2003
Kľúčové slová: 
kbmt KB2697986 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2697986

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com