Bir Outlook klasöründe yeni öğeler için varsayılan ileti sınıfı yapılandırma

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2697986 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bazı özel veya üçüncü taraf çözümler Microsoft Outlook klasöründe yeni maddeler oluşturulurken kullanılan varsayılan ileti sınıfı değiştirin. Bir klasördeki her öğe ile ilişkili ileti sınıfı. Ayrıca, hangi formu madde açıldığında görüntülenecek tanımlar. Özel bir çözümün bir Outlook klasörü için varsayılan ileti sınıfı değişirse, bu çözüm kaldırma klasörün yeni öğe ileti sınıfı varsayılan yapılandırması sıfırlayabilir değil. Bir klasör için varsayılan madde yeni ileti sınıfı varsayılan değeri değiştirildi bu durumda, çeşitli sorunlar, Outlook'ta oluşabilir. Örneğin, iYeniYeni öğe formu klasör açmak için düğmeyi Outlook tarafından yüklenen özgün varsayılan form vermiyor.

Yeni bir klasör öğeleri için özel ileti sınıfı gerektiren özel bir Outlook çözümü kullanmıyorsanız, varsayılan ileti kullanmanızı öneririz en az aşağıdaki birincil Outlook klasörleri için sınıf:
  • Takvim
  • Kişiler
  • Görevleri

Daha fazla bilgi

Aşağıdaki tabloda, Outlook özel ileti sınıfları bazen bulunan ana varsayılan klasörleri listeler. Tabloda ikinci sütun klasör için kullanılan varsayılan ileti sınıfı sağlar.

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
KlasörVarsayılan ileti sınıfı
TakvimIPM.Randevu
KişilerIPM.İlgili kişi
GörevleriIPM.Görev

Bir klasörde yeni öğe için şu anda yapılandırılmış olan varsayılan ileti sınıfı belirlemek için aşağıdaki adımları izleyin:
  1. Klasörü sağ tıklatın ve sonra tıklatınÖzellikler.
  2. Seçin Genel sekmesini tıklatın.
  3. Görüntülenen değeri inceleyin.Bu klasöre postalarken kullanılacakListe.
  4. Yeni öğeleri klasöre eklemek için varsayılan ileti sınıfı değiştirmek istiyorsanız,Bu klasöre postalarken kullanılacakliste öğelerini tıklatıp klasör için uygun bir ileti sınıfı. (Bkz. Tablo.)
Not Bu klasöre postalarken kullanılacak değer değiştirme zaten öğeler klasöründe bir özel ileti sınıfını kullanarak oluşturduysanız, bu Varolan öğeleri üzerinde ileti sınıfı değiştirmez. Değiştirdiğinizde Bu klasöre postalarken kullanılacakdeğer, yalnızca değişiklikten sonra oluşturulan öğeleri yeni yapılandırılmış ileti sınıfı kullanır.

İleti sınıfı bir klasörde varolan öğeleri değiştirme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
201087 Yeni bir özel formu kullanmak için bir Outlook klasöründe varolan öğeleri güncelleştirme

Özellikler

Makale numarası: 2697986 - Last Review: 29 Mayıs 2012 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2010
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Office Outlook 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2697986 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2697986

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com