Настроювання клас протокол IMAP за промовчанням для нових об'єктів у папці Outlook

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2697986 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПІДСУМКИ

Деякі власні або третіх сторін рішення змінити клас протокол IMAP за промовчанням, що використовується під Вільний час створення нових елементів до папки Microsoft Outlook. Клас протокол IMAP, пов'язаних з кожного елемента в папці. Крім того, вона визначає, яка з форм для відображення, коли відкрити елемент. Якщо користувацьких рішень зміни класу протокол IMAP за промовчанням для папки Outlook, видалення цього рішення не може скинути клас протокол IMAP нового елемента до папки до конфігурації за промовчанням. У цій ситуації різні питання може відбутися в Outlook, оскільки клас новий елемент протокол IMAP за промовчанням для папки було змінено за промовчанням. Наприклад, якщо ви клацніть наНовікнопку, щоб відкрити новий пункт Папка, у формі не здається бути оригінальний форми за промовчанням, яку було інстальовано Outlook.

Якщо ви не використовуєте користувача Outlook рішення, яке вимагає клас користувальницькі протокол IMAP для нових елементів у папці, ми рекомендуємо вам використовувати стандартне протокол IMAP клас для принаймні такі первинного папки Outlook:
  • програма-календар
  • Контакти
  • Завдання

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

У цій таблиці наведено основні стандартні папки Outlook, в якій настроюване протокол IMAP класи домішки. У другому стовпці в таблиці надає клас протокол IMAP за промовчанням, використовуваного для папки.

Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
ПапкаКлас протокол IMAP за промовчанням
програма-календарІПМ.Призначення
КонтактиІПМ.елемент-контакт
ЗавданняІПМ.Завдання

Щоб визначити клас протокол IMAP в даний Вільний час налаштований за промовчанням для нових елементів у папці, виконайте такі дії:
  1. Клацніть правою кнопкою миші каталог вхідних повідомлень та натисніть кнопкуВластивості.
  2. Виберіть на Загальні вкладки.
  3. Перевірити значення, яке відображається в вРозміщуючи в цій папці, використовуватисписок.
  4. Якщо потрібно змінити ім'я класу протокол IMAP за промовчанням для нових елементів, що ви додати до папки, натисніть наРозміщуючи в цій папці, використовуватисписок а потім виберіть папки, клас відповідне протокол IMAP. (Див. таблицю).
Примітка Якщо ви вже створили елементів у папці за допомогою клас користувальницькі протокол IMAP, розміщуючи в цій папці, використовувати значення зміни не на ці Наявні елементи, клас протокол IMAP. Коли ви змінюєте на Розміщуючи в цій папці, використовуватизначення, лише елементи, які було створено після зміни будуть використовувати клас щойно настроєний протокол IMAP.

Щоб отримати додаткові відомості про те, як змінити клас протокол IMAP з існуючих елементів папки клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
201087 Як оновити наявні елементи в папці Outlook використовувати нові користувацької форми

Властивості

Номер статті: 2697986 - Востаннє переглянуто: 29 травня 2012 р. - Редакція: 1.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
  • Microsoft Outlook 2010
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Office Outlook 2003
Ключові слова: 
kbmt KB2697986 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2697986

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com