Popis opravy systémem Windows Server Extensions SR1.2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 269835 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje opravy systémem Windows, které jsou zahrnuty s FrontPage 2000 Server Extensions Service Release 1.2 (SR1.2). SR1.2 zahrnuje následující verze inovace:

Aktualizace platformy Microsoft systémem Windows
  • Pro systémy Windows 2000, verze 4.0.2.4324
  • Pro systémy Windows NT 4.0, Windows 95 a Windows 98 verze 4.0.2.4317

Další informace

SR1.2 zahrnuje opravy pro následující funkce:
  • Funkční odkazy, které jsou vytvořeny pomocí kategorií se zobrazí přerušeno v zobrazení Přerušené odkazy a odkazy.
  • Uživatelé, kteří mají oprávnění správce na kořenový webový nelze nastavit oprávnění na kořenovém webu, pokud mají explicitní oprávnění jiných podsad webových souborů.
SR 1.2 zahrnuje opravy zabezpečení pro následující:
  • Za určitých okolností mohl zobrazit zdrojový kód ASP, včetně souboru Global.asa. Vyzradili zdrojového kódu ASP včetně Global.asa, může ohrozit zabezpečení databáze.
  • Externí útok způsobit rozšíření Server Extensions nevracení paměti. Způsobit určité neplatné požadavky serverová rozšíření Server Extensions úniku paměti během zpracování chyb.
  • Externí útok mohl způsobit na server PROCESORU dosahuje. Zaúčtování velkého množství dat robot FrontPage uložit výsledky způsobit PROCESORU dosahuje serverová rozšíření zpracování dat.
  • Cestu úplné operační systém na webu zobrazit chybové zprávy rozšíření serveru.
  • Odesílání DOS zařízení jako parametr souboru SHTML.dll způsobí FrontPage Server Extensions přestane reagovat. Na webu zůstane přístupná; však nezdaří vytváření FrontPage a procházet time komponenty.
Poznámka: zvláštní díky zákazníkům, kteří hlášeny problémy zabezpečení a řízením nám s jejich řešení. Další informace o nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000
Poznámka: všechny opravy systému pro rozšíření FrontPage Server Extensions, které jsou zahrnuty v SR1.1 byla zahrnuta v SR1.2 FrontPage. Další informace o SR1.1 opravy zahrnuté v SR1.2 klepnutím na následující čísla následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base:
265134FP2000: FrontPage 2000 Server Extensions Service Release 1.1
261980FP2000: FrontPage bilabiální již otevřít Webs z UNC po SR-1 je použit.

Vlastnosti

ID článku: 269835 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft FrontPage 2000 Server Extensions
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbupdate kbfix kbinfo KB269835 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:269835

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com