Server Extensions SR1.2 için düzeltmeler Windows tabanlı'nin açıklaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 269835 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, FrontPage 2000 Server Extensions Service Release 1. 2 (SR1.2 ile) içerdiği Windows tabanlı düzeltmeler anlatılmaktadır. SR1.2 aşağıdaki Sürüm yükseltmelerinin içerir:

Microsoft Windows platformları için güncelleştirmeler
  • Windows 2000 sistemleri için sürüm 4.0.2.4324
  • Windows NT 4.0, Windows 95 ve Windows 98 sistemleri için sürüm 4.0.2.4317

Daha fazla bilgi

SR1.2 özelliği için düzeltmeler aşağıdakileri içerir:
  • Kategorileri kullanarak oluşturulan işlevsel bağlantılar kopuk görünür Kopuk bağlantılar ve köprüler görünümü.
  • Tüm diğer alt webler için açık izni varsa, kök web üzerinde yönetici iznine sahip kullanıcılar, kök web üzerinde izin ayarlayamıyor.
SR 1.2 için aşağıdaki güvenlik düzeltmeleri içerir:
  • ASP, Global.asa dosyası da içinde olmak üzere kaynak kodu, belirli koşullar altında görüntülenebilir. ASP kaynak kodunu sergilemek, the Global.asa dahil olmak üzere veritabanının güvenliği tehlikeye.
  • Dış saldırı sunucu uzantıları, bellek sızıntısına neden olabilir. Server Extensions için geçersiz belirli istekleri, sunucu neden hata işleme sırasında bellek sızdırıyor uzantıları.
  • Dış saldırı, sunucunun CPU çıkmasına neden olabilir. Büyük miktarda veriyi FrontPage Sonuçları Kaydet bot için deftere nakil, CPU, sunucu uzantıları, veri işleme sırasında çıkmasına neden olabilir.
  • Sunucu Uzantıları, hata iletileri, Web sitesinin tam bir işletim sistemi yolunu gösterir.
  • DOS aygıtları parametre olarak shtml.dll dosyaya gönderme, FrontPage Sunucu Uzantıları yanıt vermemeye başlamasına neden olur. Web sitesi erişilebilir kalır; ancak, FrontPage'in yazma ve göz atma zamanı bileşenleri başarısız.
Not: özel ve güvenlik sorunları ve bildirilen bize düzeltme ile destekli müşteriler için sayesinde. Windows 2000 için en son hizmet paketi hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
260910En son Windows 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir
Not: tüm Windows tabanlı düzeltmeleri için SR1.1 dahil, FrontPage Sunucu Uzantıları FrontPage SR1.2 dahil edilmiş. SR1.1 SR1.2 içerdiği düzeltmeler hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
265134FP2000: FrontPage 2000 Server Extensions Service Release 1.1
261980FP2000: SR-1 uygulandı sonra UNC'den FrontPage tenekesi artık açık Web

Özellikler

Makale numarası: 269835 - Last Review: 24 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft FrontPage 2000 Server Extensions
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbupdate kbfix kbinfo KB269835 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:269835

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com