Microsoft .NET Framework Repair Tool доступна

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2698555
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Введення

Microsoft .NET Framework Repair Tool визначає часто зустрічаються проблеми, які впливають на Microsoft .NET Framework установки або оновлення. Засіб намагається вирішити ці проблеми шляхом застосування відомих виправлення чи ремонту пошкоджених установок з підтримуваних версій .NET Framework. Цей інструмент має є легким у використанні помічником користувача інтерфейсу користувача. Він також підтримує сценарій виконання командний рядок разом з додаткові параметри заздалегідь.

корпорація Майкрософт випустила наступну оновлену версію засобу відновлення Microsoft .NET Framework.
Оновлювали
Останнє оновлення: 03/13/2014 року
Реліз: v 1.2
Версія: 4.5.52207.36207
Підтримка мов: Англійська (Сполучені Штати)

Зміни, які входять до складу випуску v 1.2

 • режим неоголошення і пасивному режимі підтримки за допомогою командний рядок додається для інструмента. Тепер засіб не вимагають працювати тільки в режимі для користувача Інтерфейсу. Таким чином, завдання може бути автоматизована.
 • При цьому тепер підтримується .NET Framework 4.5 та .NET Framework 4.5.1. Таким чином, виправлення та ремонт підходять для цих продуктів.
 • перемикач новий, додатковий командний рядок буде додано до увімкнути ремонт конкретні .NET Framework версії для перевизначення ремонт інші встановленої версії в той же Вільний час.
 • файл журналу Repair Tool-породжених зараз за бажанням збереженням в місці, зазначеному користувачем за допомогою параметра командний рядок. Цей новий параметр заміщує розташування за промовчанням, яка є поточний користувач робочому столі інтерфейсу користувача режимі і% temp % папки в тиші/пасивний режим.

  Примітка. Рекомендовано зберегти журнали вказане місце за допомогою цього параметра запуску засобу в тиші або пасивний режим.
 • Новий параметр дає змогу запустити засіб відновлення в журналу колекції тільки режимі без застосування будь-які виправлення або ремонт. Параметр забезпечує гнучкість для збору і розслідувати журнали, перш ніж застосовувати фактичного виправлення.
 • Новий, додатковий підтримки додається дають змогу відмовитися від будь-яких збирання даних в тиші або пасивний режим.
 • Оновлення програм підвищення інструмент стабільності та виправити інші причини помилки інсталяції .NET Framework.

Примітки
 • .NET Framework Repair Tool доступна англійською мовою тільки.
 • Платформи, що підтримуються та .NET Framework версії перераховані в розділі "Застосовується до".

Інформація про завантаження

Оновлювали .NET Framework Repair Tool доступний для завантаження з наступних веб-сайт центру завантажень Microsoft:
Microsoft .NET Framework Repair Tool

Підтримується параметри командний рядок для цього інструменту

Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Стандартний варіантОпис параметрасценарій виконання
/? АБО/допомогаВідображає Довідкова інформація.NetFxRepairTool.exe /?
/qАБО/тихийрежим неоголошення. Втручання користувача не потрібно, і інструмент намагається всі виправлення/ремонт і зберігає файл журналу.
Параметри "/q" і "/p/p" є взаємовиключними.
NetFxRepairTool.exe /q
/p АБО/пасивнийАвтоматичний режим. Відображається лише прогрес бар.
Параметри "/q" і "/p/p" є взаємовиключними.
NetFxRepairTool.exe/p
/a АБО /addsourceРежим офлайн ремонту. Налаштування вторинного розповсюдження файлів, необхідних для ремонту копіюються з мережі спільну каталог вхідних повідомлень або каталог вхідних повідомлень шлях з параметром "/addsource" прапор. Це взагалі скріплювальним коли інструмент функціонування в середовищі відключені або заблоковані.NetFxRepairTool.exe/aшлях до папки>

Приклад:
NetFxRepairTool.exe/a "\\SharePc\ShareFolder"
/r АБО/ремонтРемонт операції можуть за бажанням межах цільової набір вказаний продукт базових планів. Якщо цей параметр не вказано, інструмент буде намагатися відновити всі підтримувані .NET Framework версії встановлені.
На "/ремонт" варіант може також використовуватися разом зі значенням "ні один" просто застосувати виправлення і пропустити запуск ремонту для будь-який продукт базових. Коли цей параметр використовується разом зі значенням "ні один", виберіть параметр "/addsource" не слід указувати.
Цей параметр застосовується лише в тиші і пасивно режими.
NetFxRepairTool.exe /rверсії 1>;version2>

Підтримувані версії значення: .net35, .net4, .net45, .net451, ні

Приклади:
NetFxRepairTool.exe /q /r .net4
NetFxRepairTool.exe /q-/r .net35;.net45
/l АБО /logsЗа бажанням, встановлює шлях до бажаної папки для журнали файлу Кабінету Міністрів (FixDotNet*.cab) породжених інструмента. За промовчанням (що не є зазначення цей параметр) папка CAB-файлу є поточний користувач робочого стола.NetFxRepairTool.exe/лшлях до папки>

Приклад:
NetFxRepairTool.exe/л. "% temp %"
/c АБО /collectonlyЖурнал колекції тільки режим. Цей режим дозволить забезпечити Колекція журналів мають відношення до інсталяції .NET Framework, що є корисним для усунення несправностей. Ремонт або будь-який Фікс операцій не виконуються коли цей параметр задається.
Цей параметр застосовується лише у тиші та пасивна режими і призведе до відключення всіх інших операцій.
/Q/с NetFxRepairTool.exe
OR
NetFxRepairTool.exe/p/с
/n АБО /noceipconsentвідмовитися від надсилання зворотнього зв'язок "один-до-одного" інформацію до корпорації Майкрософт. за промовчанням (не уточнивши прапор) не несе користувач зробив вибір в надіслати дані про сценарій виконання до корпорації Майкрософт.
Цей параметр застосовується лише в тиші і пасивно режими.
NetFxRepairTool.exe /q /n
OR
NetFxRepairTool.exe/p /n

Додаткові відомості

Відновити параметри інструмента

.NET Framework Repair Tool складається з чотирьох етапів:
 1. Намагається з виправлення неполадок інсталяції
 2. Застосовується виправлення (потребує згоди користувача)
 3. Намагається відновити всі встановлені версії .NET Framework
 4. Збирає журнали (потребує згоди користувача)
Цей інструмент може змінювати один або кілька інстальовану версію .NET Framework. Наприклад, він може виправити держави інсталятора Windows на комп'ютері, скинути на дискреційні списками керування (DACLs) на певні папки або вирішити проблеми, що стосуються неправильний формат або пошкоджена поновити реєстрацію.

В автономному режимі підтримки

.NET Framework Repair Tool забезпечує можливість відновлення версій .NET Framework, інстальовані на комп'ютері (крок 3 процесу в розділі "Параметри Repair Tool"). Інструмент вимагає вторинного розповсюдження файлів ці версії будуть доступні на Вільний час ремонту. За промовчанням засіб завантажує ці пакунки з Інтернету під Вільний час ремонту. Якщо ваш комп’ютер-зразок має обмежений або немає підключення до Інтернету, ви повинні використовувати автономний режим для ремонту. Для цього вкажіть параметр /addsource разом з шлях папки, яка містить вторинного розповсюдження файлів, як у наведеному нижче прикладі:
NetfxRepairTool.exe /addsource \\SHARE_PC\SHARE_FOLDER
Якщо засіб відновлення не знайти необхідні вторинного розповсюдження у вказаній папці, він спробує завантажити файл з Інтернету. Засіб відновлення цього зробити не зможете Якщо потрібний файл не можна завантажити. У таблиці нижче наведено .NET Framework вторинного розповсюдження файлів.

Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Версія і профілюАрхітектураІм'я файлу інсталятораURL-АДРЕСА
.NET Framework 4.5.1на базі x86-процесорів, 64-розряднихNDP451-KB2858728-x86-x64-AllOS-enu.exehttp://Go.Microsoft.com/fwlink/?LinkId=321332
.NET Framework 4.5на базі x86-процесорів, 64-розряднихdotNetFx45_Full_x86_x64.exehttp://Go.Microsoft.com/fwlink/?LinkId=255995
.NET Framework 3.5 SP1, .NET Framework 3.0 SP2, .NET Framework 2.0 SP2 (якщо його установлено .NET Framework 3.0 та 3.5)на базі x86-процесорів, 64-розряднихdotnetfx35.exehttp://Go.Microsoft.com/fwlink/?LinkId=259762
.NET Framework 4 клієнт профільна базі x86-процесорівdotNetFx40_Client_x86.exehttp://Go.Microsoft.com/fwlink/?LinkId=247966
.NET Framework 4 клієнт профільна базі x86-процесорів, 64-розряднихdotNetFx40_Client_x86_x64.exehttp://Go.Microsoft.com/fwlink/?LinkId=247965
.NET Framework 4 повнийна базі x86-процесорівdotNetFx40_Full_x86.exehttp://Go.Microsoft.com/fwlink/?LinkId=247964
.NET Framework 4 повнийна базі x86-процесорів, 64-розряднихdotNetFx40_Full_x86_x64.exehttp://Go.Microsoft.com/fwlink/?LinkId=247962
.NET Framework 2.0 SP2 (коли не інсталюються версії 3.0 та 3.5)x64NetFx20SP2_x64.exehttp://Go.Microsoft.com/fwlink/?LinkId=259767
.NET Framework 2.0 SP2 (коли не інсталюються версії 3.0 та 3.5)на базі x86-процесорівNetFx20SP2_x86.exehttp://Go.Microsoft.com/fwlink/?LinkId=259766

режим неоголошення і пасивному режимі

Всі функції засобу відновлення може бути автоматизований, запустивши засіб у тиші або пасивний режим. Це має на користь вимагаючи втручання користувача для інструменту для запуску. Це особливо корисно у великих розгортання, в яку систему адміністраторів можна налаштувати інструмент (за допомогою командного рядка) і також збирати журнали вказаного розташування.

збирання даних

.NET Framework Repair Tool збирає інформацію про сценарій виконання інструмента на додаток до збору діагностичних установки даних. сценарій виконання інформація використовується для вдосконалення якості .NET Framework Repair Tool і установки даних використовується для поліпшення інсталяції .NET Framework. Ця інформація не використовується для маркетингу або продаються третім сторонам. Для отримання додаткових відомостей прочитайте Microsoft .NET Framework ремонт інструмент декларацію про конфіденційність. Це твердження можна завантажити з центру завантажень Microsoft веб-вузлі:
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Завантажити
Завантажити Microsoft .NET Framework ремонт інструмент декларацію про конфіденційність
Для отримання додаткових відомостей про завантаження файлів підтримки Microsoft клацніть номер статті в базі знань Майкрософт:
119591 Як отримати файли технічної підтримки Майкрософт від інтерактивних служб
Цей файл перевірено на наявність вірусів. корпорація Майкрософт використала поточне Підтримка програмного забезпечення для виявлення вірусів, доступне на Вільний час публікації файлу. Файл зберігається на захищених серверах, які запобігають будь-яким несанкціонованим змінам файлу.

Примітка. Функція збирання даних створює стиснений cab-файл інсталяції .NET Framework журнали. Після того, як інструмент обробляє журнали, CAB-файл, що називається "FixDotNet*.cab", або щось подібне створюється і зберігається до поточного користувача на робочому столі (якщо воно запущено в режимі UI) або у вказане місце. Після натискання кнопка Готово в майстрі, інструмент посилає CAB-файл, що містить журнали до корпорації Майкрософт.

FixDotNet*.cab файл залишається на робочому столі (або вказане місце) незалежно від того, чи ви вирішили надіслати дані до корпорації Майкрософт.

У разі сценарій виконання в "/ q" варіант, ми рекомендується також використовувати параметр "/ реєструється" зберегти журнали, до деяких певного розташування або спільний мережний ресурс для підтримки підприємництва сценаріїв.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Після натискання кнопка "Готово" у майстрі, інструмент буде відправити CAB-файл, що містить журнали до корпорації Майкрософт.

Попередні версії

Реліз: v 1.1
Підтримка мов: Англійська (Сполучені Штати)
Відпустіть v 1.1 подовжена підтримка .NET Framework 3.5 SP1 (це включає в себе .NET Framework 3.0 SP2 та .NET Framework 2.0 SP2). Реліз v 1.1 також додали в автономному режимі підтримки для комп'ютерів, які мають обмежений або немає підключення до Інтернету.

Реліз: v 1.0
Підтримка мов: Англійська (Сполучені Штати)
V 1.0 реліз був першою версією інструмент, який мав підтримку .NET Framework 4 і його оновлення.

Уражені конфігурацій

За допомогою засобу відновлення .NET Framework для виправлення проблеми установки для наступні конфігурації:
 • .NET Framework 4.5.1 таких операційних систем:
  • Windows Vista з пакетом оновлень 2 (SP2)
  • Windows Server 2008 з пакетом оновлень 2 (SP2)
  • Windows 7 із пакетом оновлень 1 (SP1)
  • Windows Server 2008 R2 із пакетом оновлень 1 (SP1)
 • 4.5 .NET Framework на таких операційних систем:
  • Windows Vista з пакетом оновлень 2 (SP2)
  • Windows Server 2008 з пакетом оновлень 2 (SP2)
  • Windows 7 із пакетом оновлень 1 (SP1)
  • Windows Server 2008 R2 із пакетом оновлень 1 (SP1)
 • .NET Framework 4 на таких операційних систем:
  • Windows XP з пакетом оновлень 3 (SP3)
  • Windows Server 2003 з пакетом оновлень 2 (SP2)
  • Windows Vista з пакетом оновлень 2 (SP2)
  • Windows Server 2008 з пакетом оновлень 2 (SP2)
  • Windows 7
  • Windows 7 із пакетом оновлень 1 (SP1)
  • Windows Server 2008 R2
  • Windows Server 2008 R2 із пакетом оновлень 1 (SP1)
 • .NET Framework 3.5 SP1 на таких операційних систем:
  • Windows XP з пакетом оновлень 3 (SP3)
  • Windows Server 2003 з пакетом оновлень 2 (SP2)
  • Windows Server 2003 R2 пакет оновлень 2 (SP2)
  • Windows Vista з пакетом оновлень 2 (SP2)
  • Windows Server 2008 з пакетом оновлень 2 (SP2)
 • .NET Framework 3.0 SP2 на таких операційних систем:
  • Windows XP з пакетом оновлень 3 (SP3)
  • Windows Server 2003 з пакетом оновлень 2 (SP2)
  • Windows Server 2003 R2 пакет оновлень 2 (SP2)
 • .NET Framework 2.0 SP2 на таких операційних систем:
  • Windows XP з пакетом оновлень 3 (SP3)
  • Windows Server 2003 з пакетом оновлень 2 (SP2)
  • Windows Server 2003 R2 пакет оновлень 2 (SP2)

Властивості

Номер статті: 2698555 - Востаннє переглянуто: 29 квітня 2014 р. - Редакція: 12.0
Ключові слова: 
kbexpertiseinter kbsurveynew atdownload kbmt KB2698555 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2698555

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com