Niektóre wiadomości e-mail nie są dostarczane po ustawieniu parametru MessageRateLimit w zasady ograniczania w środowisku Exchange Server 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2698571 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Można utworzyć zasady ograniczania, zawierającego parametr MessageRateLimit w środowisku Microsoft Exchange Server 2010. Na przykład ustawić wartość parametru MessageRateLimit 1.

    Uwaga Parametr MessageRateLimit określa liczbę wiadomości e-mail, które można przesyłać do transportu na minutę.
  • Zastosowanie zasad do użytkownika.
  • Użytkownik wysyła wiadomości e-mail z szybkością większą niż limit ustawiony parametr MessageRateLimit za pomocą programu Microsoft Outlook 2010 w trybie buforowanym programu Exchange. Na przykład użytkownik wysyła dwa wiadomości e-mail na minutę.
W tym scenariuszu wiadomości e-mail, które są wysyłane po przekroczeniu limitu nie zostały dostarczone później i są przenoszone do folderu Elementy wysłane nieoczekiwanie. Ponadto użytkownik nie otrzymuje raport o niedostarczeniu (NDR).

Na przykład wspomniany wcześniej drugiej wiadomości e-mail jest przenoszone do folderu Elementy wysłane. Ponadto wiadomości e-mail nie jest dostarczone później.

Uwaga Jeśli użytkownik wysyła wiadomości e-mail przy użyciu programu Outlook 2010 w trybie Online lub przy użyciu programu Outlook, aplikacja sieci Web, wiadomości e-mail nadmiar również nie są dostarczane później. Jednakże druga wiadomość e-mail jest przenoszony do folderu Skrzynka nadawcza lub w folderze wersje robocze.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ usługa Microsoft Exchange poczta przesyłania na serwerze skrzynek pocztowych 2010 Exchange Server nieprawidłowo obsługuje określoną wartość zwracana z serwera koncentratora transportu.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować następujące pakietu zbiorczego aktualizacji:
2706690 Opis pakietu zbiorczego aktualizacji 4 Exchange Server 2010 Z dodatkiem Service Pack 2

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat polecenia Set ThrottlingPolicy przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Ogólne informacje dotyczące polecenia Set ThrottlingPolicy
Aby uzyskać więcej informacji dotyczących trybu buforowanego programu Exchange przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
O tryb buforowanego programu Exchange
Aby uzyskać więcej informacji na temat zdecydować, czy używać trybu buforowanego programu Exchange lub w trybie Online przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Zaplanowanie rozmieszczenia programu Exchange w programie Outlook 2010

Właściwości

Numer ID artykułu: 2698571 - Ostatnia weryfikacja: 14 sierpnia 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 2 na następujących platformach
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2698571 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2698571

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com