Niektoré e-mailové správy nie sú dodávané, ak nastavíte parametra MessageRateLimit v politiky adaptívneho v prostredí Exchange Server 2010

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2698571 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Priznaky

Uvažujme o nasledujúcom prípade:
  • Môžete vytvoriť politiky adaptívneho, ktorý obsahuje parameter MessageRateLimit v prostredí Microsoft Exchange Server 2010. Napríklad nastavíte hodnotu parametra MessageRateLimit 1.

    PoznámkaMessageRateLimit parameter určuje počet e-mailových správ, ktoré môžu byť predložené na dopravu každú minútu.
  • Môžete použiť politiku pre používateľa.
  • Používateľ odošle e-mailové správy rýchlosťou, ktorá je vyššia ako je limit, ktorý je nastavený v parametri MessageRateLimit pomocou Microsoft Outlook 2010 v režime Exchange s vyrovnávacou pamäťou. Napríklad používateľ odošle dve e-mailových správ za minútu.
V tomto scenári, e-mailové správy, odoslané po sa limit prekročil nedoručia neskôr a neočakávane presunú do priečinka Odoslaná pošta. Navyše používateľ neprijíma správa o nedoručení (NDR).

V príklade, čo bolo uvedené skôr, druhá e-mailová správa sa presunie do priečinka Odoslaná pošta. Okrem toho emailovú správu nevykazuje neskôr.

Poznámka Ak používateľ odošle e-mailové správy pomocou programu Outlook 2010 v režime Online alebo pomocou programu Outlook Web App, nadmerné e-mailové správy tiež nie sú dodávané neskôr. Však druhá e-mailová správa sa presunie do priečinka Pošta na odoslanie alebo do priečinka Koncepty.

Pricina

Tento problém sa vyskytuje, pretože Microsoft Exchange Mail predkladanie službu na 2010 schránky na serveri Exchange server nesprávne spracováva určitú hodnotu vrátený rozbočovač dopravy server.

Riesenie

Chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte nasledovné kumulatívna:
2706690 Popis Update Rollup 4 programu Exchange Server 2010 Service Pack 2

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

dalsie informacie

Ďalšie informácie o Set-ThrottlingPolicy cmdlet, prejdite na nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
Všeobecné informácie o Set-ThrottlingPolicy cmdlet
Ďalšie informácie o režim Exchange s vyrovnávacou pamäťou, prejdite na nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
O režime
Ďalšie informácie o tom, ako rozhodnúť, či použiť režim Exchange s vyrovnávacou pamäťou alebo on-line režime, prejdite na nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
Plán výmeny spojeneckou Outlook 2010

Vlastnosti

ID článku: 2698571 - Posledná kontrola: 14. augusta 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 2, pri použití s produktom:
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2698571 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2698571

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com