Önbelleğe Alınmış Exchange Modu, Exchange hesabı kullanan ve Outlook'taki varsayılan teslim konumu olarak bir .pst dosyası ayarladığınızda, ilgili sorunlarla

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2701020 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Office Outlook 2007 veya 2010, Outlook profili configuredto, varsayılan e-posta teslim konumu olarak birKişisel Klasörler (.pst) dosyasından (olarak da bilinen birOutlook veri dosyası) kullanın ve önbelleğe alınmış Exchange Modu'nu kullanacak şekilde yapılandırılmış bir Exchange hesabı Outlook profiliniz de içerir ' dir. Bu yapılandırmada, bir veya daha aşağıdaki sorunlardan biriyle karşılaşabilirsiniz:
 • Yinelenen gelen e-posta iletilerinin kopyalarını alır.
 • Toplantı davetleri kabul edemez. Bir toplantı isteğini açtığınızda, Bilgi Çubuğu'nda aşağıdaki uyarıyı görürsünüz:
  Bu toplantı Takvim'de yok; taşınmış veya silinmiş.
 • Toplantı daveti veya iptali içinkabul et,belirsizveyaİptal' i tıklatarak yanıt çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
  Takvim klasörü için açılamıyorkullanıcı_adı. Profiliniz bu kullanıcı için bu işlemi desteklemek üzere yapılandırılmadı.

  Not Bu ileti, yer tutucu kullanıcı_adı hesabınızın adını temsil eder.

Çözüm

Bu sınırlamalar nedeniyle "Belirtiler" bölümünde açıklanan yapılandırma önermiyoruz. Beklenmedik sorunları önlemek için Exchange hesabı her zaman teslim konumu olarak ayarlanması önerilir. Exchange hesabını Önbelleğe Alınmış Exchange Modu'nu kullanacak şekilde yapılandırılmışsa, varsayılan teslim konumu çevrimdışı klasör (.ost) (olarak da bilinen çevrimdışı Outlook veri dosyası) dosyasıdır.

OST dosyası Outlook 2010 ve Outlook 2007'de, varsayılan e-posta teslim konumu yeniden ayarlamak için şu adımları izleyin.

Outlook 2010'de:

 1. Dosya, hesap ayarlarıve hesap ayarları' nı tıklatın.
 2. Üzerinde e-posta sekmesinde, Klasör Değiştir'itıklatın.
  Bu resmi kapatBu resmi aç
  Adım 2 ekran görüntüsü
 3. ' I Evet uyarı iletisinde.
 4. OST dosyası seçin,Tamam' ı tıklatın.
  Bu resmi kapatBu resmi aç
  Adım 4 ekran görüntüsü
 5. Veri dosyaları sekmesini tıklatın.
 6. OST dosyası seçin,Varsayılan olarak ayarla'yıtıklatın.
  Bu resmi kapatBu resmi aç
  Adım 6'için ekran görüntüsü

  İpucuYolun tamamını görüntülemek ve doğru OST dosya öğedir belirlemek için konum sütunu genişletebilirsiniz.
 7. Kapat' ı tıklatın.
 8. Outlook'tan çıkın ve bu değişikliklerin etkili olabilmesi için yeniden başlatın.

Outlook 2007:
 1. ' I tıklatın Araçlar, Hesap ayarları.
 2. ' I veri dosyaları sekme.
 3. OST dosyası seçin ve Varsayılan Ayarla' yı tıklatın.
  Bu resmi kapatBu resmi aç
  Adım 3 ekran görüntüsü
 4. ' I Tamam uyarı iletisinde.
 5. Kapat' ı tıklatın.
 6. Çıkın Outlook ve bu değişikliklerin etkili olabilmesi yeniden başlatın.

Daha fazla bilgi

Ayrıca, Outlook profilinizde birincil Exchange hesabını Önbelleğe Alınmış Exchange modunu etkinleştirmek için .ost dosyasını e-posta iletilerini teslim etmek için Outlook'u ayarlama öneririz. .Ost dosyasını e-posta iletilerini teslim etmek üzere birçok avantajı vardır. Bunlar dahil ancak bunlarla sınırlı değildir:
 • Çevrimdışı çalışma ve Exchange sunucunuza bağlandığınızda değişiklikleri eşitleyin.
 • Klasörleri eşitleme ve güncel kalmasını seçebilirsiniz.
 • Birden çok istemciler ve Outlook Web Access veya Outlook Web App (OWA) erişim posta bildirmek için Exchange server e-posta iletilerini merkezi olarak saklayabilirsiniz.

Bazı durumlarda, Exchange sunucusunda saklanan yerel .pst dosyasına maynotbe teslim iletileri e-posta. Legal veya olağanüstü durum kurtarma amacıyla e-posta mesajlarını saklanması gerekiyorsa bu bir etken olabilir.

Microsoft Outlook 2013, e-postayı özelliği bulunan bir Outlook veri dosyası (.pst) Outlook için önbelleğe alınmış modu Exchange hesabı da eklendiğinde piyasadan kalkıyor. Varsa bir Outlook profil configuredin Outlook,Outlook2013için uponupgrading önceki bir sürümü bu şekilde öğelere teslim Exchange Server hesabı bir OutlookVeri dosyası yapılandırılmış profilleri (.PST) Gezinti bölmesinde görmeye devam. Ancak, tüm yeni öğeler bir çevrimdışı OutlookVeri dosyası(.ost) teslim edilir ve Exchange hesabını Önbelleğe Alınmış Exchange Modu açıktır.


Özellikler

Makale numarası: 2701020 - Last Review: 23 Mayıs 2014 Cuma - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Outlook 2010
 • Microsoft Office Outlook 2007
 • Microsoft Office Outlook 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2701020 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2701020

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com