Під режим кешування Exchange використовує ваш обліковий запис А комп'ютера помінятися і встановити PST-файл як місце доставки за промовчанням у Microsoft Outlook виникають проблеми

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2701020 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Підсумки

Outlook дає змогу установити файл особистих папок (. PST) (також відомий як файл даних Outlook) як місце доставки за промовчанням, коли обліковий запис А комп'ютера поштової скриньки сервера Microsoft Exchange також настроєно у вашій конфігурації Microsoft Outlook. Якщо обліковий запис А комп'ютера Exchange налаштовано на сценарій виконання режиму кешування повідомлень із сервера Exchange вміст, можуть виникнути нестандартна поведінка. У цій статті описано деякі відомі проблеми, які можуть виникнути при використанні цієї конфігурації.

Додаткові відомості

Коли профіль Outlook налаштовано для доставки повідомлень електронна пошта до PST-файлу і профілю Outlook також містить обліковий запис А комп'ютера Exchange, який налаштований на сценарій виконання режиму кешування повідомлень із сервера Exchange вміст, можуть виникати одна або більше з наступних питань:

 • Ви отримати дублікати вхідних повідомлень електронна пошта.
 • Не вдалося прийняти запрошення на наради. При відкритті відповідь на запрошення на нараду, перегляньте такі попередження в інформаційному рядку:
  Цієї наради немає в календарі; Можливо, його переміщено або видалено.

  При спробі відповісти на запрошення на нараду або протокол IMAP про скасування, натиснувши Прийняти, Під сумнівом, або Скасувати, з'являється таке протокол IMAP про помилку:
  Не вдалося відкрити каталог вхідних повідомлень календаря для ім'я _ користувача. Конфігурацію не налаштовано для підтримки цієї операції для цього користувача.
  Примітка. У цьому повідомленні, represesents ім'я _ користувача покажчик місця заповнення ім'я облікового запису.
Через ці обмеження ми не рекомендуємо конфігурації, описане в розділі "Загальні відомості". Щоб запобігти виникненню несподіваних питань, ми рекомендуємо, що обліковий запис А комп'ютера Exchange завжди настроєно як розташування доставки. За промовчанням, якщо обліковий запис А комп'ютера Exchange налаштовано на сценарій виконання режиму кешування даних Exchange, місце доставки є файл автономних папок (OST) (також відомий як автономний файл даних Outlook).

Крім того, ми рекомендуємо, Увімкнення кешування на основний маркер обліковий запис А комп'ютера Exchange у вашій конфігурації Outlook, і настроїти Outlook, щоб доставляти сповіщення електронною поштою до OST-файлу. Є багато переваг, щоб доставку повідомлень електронна пошта до файлу OST. Вони включають, але не обмежуються, наступні:
 • Можна працювати в автономному режимі та синхронізувати зміни після відновлення підключення до сервера Exchange.
 • Ви можете вибрати папки для синхронізації та зберегти поточний.
 • Можна централізовано зберігати сповіщення електронною поштою на сервері Exchange, щоб дозволити кілька клієнтів і Outlook Web Access або Outlook веб-застосунок (OWA) доступ до пошти.
 • У деяких випадках сповіщення електронною поштою, які надходять до локального PST файлу травня не збережено на сервері Exchange. Це може бути фактором, якщо сповіщення електронною поштою, повинні бути збережені в цілях юридична або аварійного відновлення.

Властивості

Номер статті: 2701020 - Востаннє переглянуто: 3 червня 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Microsoft Outlook 2010
 • Microsoft Office Outlook 2007
 • Microsoft Office Outlook 2003
Ключові слова: 
kbmt KB2701020 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2701020

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com