OFF2000: Photo Editor nepoužívá výchozí tiskárnu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 270141 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V aplikaci Photo Editor nepoužívá vždy výchozí tiskárnu při instalaci více než jednu tiskárnu. Na panelu nástrojů na tlačítko pro tisk zobrazí název výchozí tiskárny v jeho popisu; však použijete-li toto tlačítko, výchozí tiskárna není nutně používá v tomto případě.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro sadu Microsoft Office 2000. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
276367OFF2000: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro sadu Office 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Service Pack 2.

Vlastnosti

ID článku: 270141 - Poslední aktualizace: 28. června 2004 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Photo Editor 3.01
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbfix kboffice2000sp2fix kbqfe KB270141 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:270141
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com